Žalia „Volga“ ir baltas arklys – tokia buvo LNK laidos „KK2 vasara“ vedėjo Žygimanto Stakėno vaikystės svajonė.

 

sodas1

 

„Ne iki galo, ne visai taip, bet ji išsipildė – šią vasarą tapau fermeriu, – juokiasi Žygimantas, šią vasarą iš tėčio gavęs dovanų vaizdingą sodą su nameliu. Sodas – iš Žygio vaikystės. Jį tėvai įsigijo tuomet, kai mama laukėsi – sodas ir Žygis atsirado vienu metu.

 

sodas4

 

Laidų vedėjas planuoja viską daryti savo paties rankomis – įvairių darbų jis išmoko iš tėčio. Žygis kartu su tėčiu vaikystėje statė ir sodo namelį.

 

sodas10

 

„Dabar kasu, pjaunu, genėju, esu visiškai atsidavęs gamtai. Bandysiu savo jėgomis įsirengti vasarnamį, į kurį  galėsime vasarai persikelti su visa šeima iš miesto. Planai – grandioziniai, ruošiamės statyti baseiną, iš Londono atkeliauja čiužiniai, kad visi draugai turėtų, kur miegoti, žmonai sukasiau lysves, turėsime savo daržovių“, – vardija Žygimantas.

 

sodas17

 

Kol žiūrovus džiugina jo su Irūna Puzaraite vedama laida „KK2 Vasara“, patį Žygį džiugina buvimas gamtoje ir šildo mintys apie būsimą vasarnamį.

 

sodas19

 

„Man čia žiauriai patinka viską dirbti. Kai draugai atvažiuoja, mėsytę kepa, čilina, man nervai nelaiko nieko neveikti. Žiūriu į visus kampus ir matau neatliktus darbus. Dabar jaučiuosi toks ūkininkas, juokais save vadinu fermeriu“.

 

Tėčiui sode padeda abu Žygimanto vaikai – Kajus ir Pijus.

 

„Sūnūs patys veržiasi padėti, niekieno neverčiami. Ir aš nebuvau per daug verčiamas – labiau tyrinėdavau aplinkinius miškus ir tempiau iš jų malkas vakariniams laužams“, – juokiasi „KK2 vasaros“ vedėjas.