Visų meilės kalba universali. Pasak rašytojo Gario Čapmano, knygų serijos „Penkios meilės kalbos“ autoriaus, paprastai meilę išreiškiame konkrečiais būdais. Vieni dievina meilų kalbėjimą, kiti vertina nuveiktus darbus ar įteiktas dovanas, dar kiti jaučiasi pakylėti, kai sulaukia dėmesio. Kokia meilės kalba būdinga kiekvienam Zodiako ženklui?

 

Avinas – žodžiai ir dėmesysHoroscope,Compatibility.,Loving,Couple,On,Beach,At,Sunset,And,Zodiac

 

Drąsūs ir ugningi, aistringi ir motyvuoti, mėgsta dėmesį ir komplimentus. Laiko praleidimas su Avinu – puikus būdas parodyti, kad vertinate akimirkas, kurias dalinatės kartu. Avinai vertina bet kokį atsidavimo jiems demonstravimą, todėl suplanuokite romantišką pasimatymą arba įdomią savaitgalio išvyką, jei norite užmegzti santykius su Avinu.

 

Jautis – dovanos ir prisilietimai

 

Patikimas ir stiprios valios Jautis mėgaujasi likimo teikiamomis dovanomis, nesvarbu, ar tai būtų prabangios dovanos, ar kūniški malonumai. Atsidavęs partneriui jaučiasi saugus santykiuose. Linkęs ieškoti žmonių, kurie, kaip ir jis, turi išskirtinį skonį ir stilių bei mėgsta materialius dalykus. Patinka dovanoti dovanas, nei gauti ką nors iš kitų. Vertina, jei partneris atiduoda visą save tiek fiziškai, tiek mintimis. Paprastai meilę išreiškia prisilietimais, todėl to paties tikisi ir iš partnerio. Tinkamų prisilietimų derinys su ekstravagantiškomis ar apgalvotomis dovanomis – didžiausias malonumas.

 

Dvyniai – malonūs žodžiai

 

Dualistinė, žavinga asmenybė ir plepi prigimtis leidžia vienu metu dirbti ir kalbėtis. Aiškus bendravimas ir nuoširdus pagyrimas – puikus santykių pagrindas. Dvynių širdį pavergia intelektualūs pokalbiai ir nuotykiai. Jei praranda susidomėjimą, kelio atgal nėra. Patinka kalbėti, todėl kiekvienas žodis aukso vertės. Net jei skirsite daug kokybiško laiko, to neįvertins, mieliau lauks jaukaus pokalbio dviese. Bandykite save išreikšti meilės žinute ar eilėraščiu, kad pasiektumėte Dvynių širdį.

 

Vėžys – dėmesys ir prisilietimai

 

Jautrūs ir introvertiški Vėžiai trokšta kokybiško dėmesio. Laimingiausi būna namuose arba su žmogumi, šalia kurio jaučiasi saugūs. Yra emocingi, todėl trokšta šilumos ir fizinio prisilietimo. Kelias į širdį – daugiau nei paprastas, tiesiog reikia stengtis nuolat būti šalia.

 

Liūtas – dovanos ir komplimentai

 

Trokšta dėmesio ir nori būti matomi. Santykiuose mėgsta girdėti širdį glostančius komplimentus, tačiau lengvai atskiria tuščius žodžius ir pagyrimus. Gali atiduoti save ir savo laiką, kai kitiems reikia pagalbos. Iš visų Zodiako ženklų pirmieji pasiūlo pinigų arba kitais būdais padeda tiems, kas turi problemų. Bendraudami su Liūtu būsite lepinami, tačiau privalote žinoti, kad mainais tikisi tokio pat dėmesio ir materialių dovanų.

 

Mergelė – veiksmai ir žodžiai

 

Neįtikėtinai organizuotos, atsakingos ir sąžiningos Mergelės linkusios vertinti menkiausias smulkmenas. Tačiau net ir dėl per daug įkyraus dėmesio detalėms yra puikios partnerės. Turi įgimtą norą būti naudingos kitiems. Nesitikėkite, kad būsite įvertinti, jei sieksite jų malonės pinigais ar dovanomis. Priešingai, vertina komplimentus ir pasiūlytą pagalbą, kai to reikia.

 

Svarstyklės – dovanos ir pagalba

 

Pačios maloniausios ir romantiškiausios iš Zodiako ženklų, o tai reiškia, kodėl linkusios padaryti bet ką, kad tik įtiktų partneriui. Tačiau išsibalansavusios gali būti temperamentingos. Paprastai gerai reaguoja į susižavėjimą ir glostančius žodžius apie jų savybes ir bruožus, tačiau taip pat yra puikios klausytojos. Kad ir kaip būtų, mėgsta gražius dalykus ir tikrai vertina dovanas, todėl kaskart jaučiasi pakylėtos, kai jų gauna.

 

Skorpionas – prisilietimai ir dėmesys

 

Jausmingi ir jautrūs. Negali būti su partneriu, kuris nerodo dėmesio, nes nuolat trokšta kūniškos ir emocinės šilumos. Moka gerai planuoti ir slėpti, kaip iš tikrųjų jaučiasi, todėl gali būti sunku juos iš tikrųjų pažinti. Jiems reikia lojalaus, atsidavusio partnerio, kuris visapusiškai atlieptų jų poreikius. Jiems prisilietimai ir dėmesys yra patys svarbiausi, todėl visa tai gavę bus geriausi, ištikimiausi partneriai, kokius tik galite įsivaizduoti.

 

Šaulys – įvertinimas ir dėmesys

 

Optimistiški, daug keliaujantys, ambicingi ir laisvi. Tai reiškia, kad nekenčia būti įsipareigoję. Kai sutiksite Šaulį, bus sunku suprasti jo gyvenimą, su juo niekada nepatirsite nuobodžios rutinos. Kai pagaliau nuspręs įsipareigoti, pamalonins nuotykiais ir unikaliais potyriais – nebūtinai materialiais. Jam reikia partnerio, kuris vertintų jo nuotykių siekiančią dvasią ir mėgtų tokį, koks yra. Suteikite Šauliui erdvės ir įvertinimą, kurio jam reikia, ir jis bus jūsų amžinai.

 

Ožiaragis – žodžiai ir atsidavimas

 

Sunkiai dirba, kad pasiektų tikslus ir išnaudotų visą turimą potencialą. Meilės ar romantiškų santykių siekimas nėra prioritetas. Tylesni ir santūresni Ožiaragiai linkę vertinti veiksmus, o ne žodžius, tačiau giliai viduje trokšta išgirsti malonių komplimentų ar padrąsinimo žodžių. Labiau už viską reikia žmogaus, kuris būtų toks pat atsidavęs ir ištikimas, kaip ir jie antrajai pusei.

 

Vandenis – žodžiai ir veiksmai

 

Maištininkai be priežasties, tačiau jų užsispyrimas ir nenoras prisitaikyti daro juos ypatingus. Nors gali būti nenuspėjami, visgi yra malonūs ir empatiški, vadovaujasi širdimi. Mėgsta kalbėtis su žmonėmis ir išsiaiškinti, kas juos erzina. Kita vertus, mažai rūpinasi tuo, ką kiti galvoja apie juos, ir neskubėdami atskleidžia tikruosius savo jausmus. Norėdami pavergti Vandenio širdį, turite suteikti laisvę, leisti kalbėti ir patys išsakyti jausmus. Jie dažnai jaučiasi svetimi, todėl reikia partnerio, kuris juos vertintų už nepriklausomą prigimtį.

 

Žuvys – dėmesys ir veiksmai

 

Draugiškos ir intuityvumu apdovanotos Žuvys net ir be pastangų sugeria aplinkinių emocijas, gali lengvai prisitaikyti prie aplinkybių. Mato dalykus taip, kaip pačios norėtų, o ne tokius, kokie yra iš tikrųjų. Visada beviltiškos romantikės, todėl nemėgsta būti vienos. Jei norite pelnyti jų meilę, rekomenduojama mažiau kalbėti ir daugiau veikti bei apipilti dėmesiu.

 

Autorius Monika Budnikienė