Populiariausio muzikinio projekto Lietuvoje „X Faktorius“ komanda jau išrinko 12 verčiausių finalistų, kurie jau šį sekmadienį pasirodys scenoje ne tik prieš teisėjų ketvertą – Rūtą Ščiogolevaitę, Marijų Mikutavičių, Saulių Urbonavičių-Samą ir Saulių Prūsaitį, bet ir minią projekto gerbėjų studijoje ir prie televizorių ekranų. Kai kuriems iš jų tiesioginis eteris – pirmasis gyvenime.

 

Prieš paskelbiant finalistus, dalyviai sužinojo ir kuris teisėjas kartu su komanda juos kuruos viso projekto metu. „Aš jau paragavęs sėkmės, kitokio rezultato nenoriu“, – sakė pernai merginas kuravęs ir su Giedre Vokietyte „X Faktorių“ laimėjęs Samas. Šiemet jam atiteko muzikos grupės: talentingosios sesės Barbora ir Veronika, vaikinų grupė „Boy Band‘as“ ir žemaitukais vadinami Linas ir Ovidijus.

 

Reiklioji teisėja R. Ščiogolevaitė kartu su kūrybinės komandos partneriu – prodiuseriu Deivydu Zvonkumi šiemet kuruos vaikinus. Rūta į savo komandą priėmė linksmuolį Žygimantą Gečą, paslaptingąjį Dovydą Buršteiną ir muzikalųjį Audrių Petrauską. „Aš nesu laimės kūdikis“, – užsiminė juokaudama Rūta, tačiau gal tokiais taps jos kuruojami vaikinai?

 

Tikri futuristai, pasižymintys ekstravagancija – teisėjas S. Prūsaitis su savo komandos nare – dainininke Juste Arlauskaite-Jazzu, – šiemet rūpinsis merginomis. Jie savo komandoje pageidavo matyti balsingąją Vaivą Kalinauskaitę, muzikaliąją Ievą Ščerbinskaitę ir jautriąją užsispyrėlę Neringą Mariją Gailiušaitę.

 

Marijonas, pasikvietęs į pagalbą dainininkę Aistę Smilgevičiūtę, tvirtai apsisprendė iš vyresniųjų grupės į savo komandą pasikviesti šarmingąją Anželą Adamovič, teatrališkąją Skaistę Karnuševičiūtę ir solidųjį Egidijų Žižiūną.

 

Šios keturios komandos iš karto kibo į darbus. Žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų laukia dvylika išskirtinių pasirodymų, prie kurių pluša ne tik dalyviai, bet ir vokalo mokytojai, scenografiją ruošia su profesionaliais choreografais, o finalistų įvaizdį kuria žinomiausi stilistai.

 

Pirmoji tiesioginė „X Faktoriaus“ transliacija, kurioje dalyvių likimą nuo šiol lems tik TV3 žiūrovai,  jau šį sekmadienį 19.30 val.!

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!