Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje penktąjį kartą prasidės didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“. Pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui projekte skatins nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Projekto naujojo sezono atrankos jau įvyko Kaune, Vilniuje, Alytuje ir Kėdainiuose, o jau šį sekmadienį savo chorą formuos Utena.

 

Utenos miestą į pergalę pasiryžo vesti nuostabaus balso savininkė Eglė Jakštytė, žiūrovams jau pažįstama iš įvairių muzikinių ir pramoginių projektų. Eglė visus dainingus Utenos gyventojus ir uteniškius, gyvenančius sostinėje, kviečia į savo choro atranką, vyksiančią gruodžio 1 dieną, šį sekmadienį, 12.00 val. Utenos kultūros centre (Aušros gatvė 49).

 

Šiemet buriamas naujas Utenos choras žada daug staigmenų. Jo generolė Eglė jau subūrė žinomų profesionalų komandą. Choro pasirodymų režisierius – aktorius Marius Jampolskis, choreografas – talentingasis Mantas Svirskys, dizaineris – ryškiausias scenos žvaigždes puošiantis Ruslanas Rybakovas, o muzikos prodiuseris – Marius Matulevičius.

 

Dėl stipraus balso E. Jakštytė net vadinama „sienų drebintoja“, o jos dainų gerbėjai tikina, kad Eglės balsas primena ir Rihannos, ir „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen. Merginos dainos skamba radijo stočių topuose, ji jau spėjo išleisti du savo muzikos albumus, nuolat koncertuoja.

 

Veikli mergina ką tik debiutavo su pagrindiniu – Jurgos – vaidmeniu miuzikle „Velnio nuotaka“. Beje, miuziklo komandoje – ir dainininkė Augustė Vedrickaitė, projekto „Chorų karai“ antrame sezone vadovavusi Utenos „Auksiniam chorui“, užėmusiam šeštą vietą.

 

Kaip atrodys Utenos choras, vedamas E. Jakštytės, paaiškės jau gruodžio 1 dieną, šį sekmadienį, 12.00 val. Utenos kultūros centre (Aušros gatvė 49) vyksiančioje atrankoje. Naujajame „Chorų karų“ sezone į pergalę kauniečius ves vyrų ansamblio „Quorum“ nariai. Vilniaus chorą subūrė dainininkė Urtė Šilagalytė. Dainininkė Asta Pilypaitė sieks pergalės su Pietų Lietuvos choru. Jau paaiškėjo Kėdainių choro nariai, vedami kapelos „Daumantų muzikantai“, ir „Chorų karų“ senbuvio – Stano vedamo senjorų „Bočių choro“ sudėtis.

 

„Chorų karai“ – jau greitai per TV3!