Vėlų sekmadienio vakarą į Lietuvos, o gal net ir Europos muzikinę sceną buvo įmesta bomba. „X Faktoriaus“ dalyvį Martyną Kavaliauską pavadinti žaviu, talentingu ir charizmatišku – toli gražu nepasakyti nieko. Dvidešimtmetis Martynas jau pakrikštytas širdžių ėdiku, scenos lovelasu, išskirtinio balso ir vyriško grožio įsikūnijimu. Kaunietis ne tik privertė klykti kelių tūkstančių „X Faktoriaus“ gerbėjų armiją, bet ir suviliojo scenos divą, griežtąją „X Faktoriaus“ teisėją Rūtą Ščiogolevaitę.

 

Daugiau nei 13 000 like‘ų TV3 televizijos profilyje „Facebook“, per 4 000 like‘ų „X Faktoriaus“ profilyje, daugiau nei penkti šimtai Martyno nuotraukos pasidalinimų šiame socialiniame tinkle ir tūkstantis komentarų vos apie kelias minutes trukusį Martyno pasirodymą. „Vakar aš jaučiausi geriau nei per gimtadienį“, – prisipažįsta Martynas, „X Faktoriaus“ scenoje atlikęs dvi dainas – Manu Chao „Bienvenida A Tijuana“ ir Justino Timberlake‘o „What Goes Around… Comes Around“.

 

Jokio muzikinio išsilavinimo neturintis Martynas dar negali atsipeikėti po užgriuvusios per naktį šlovės. „Aš susirgau – buvo tiek emocijų, tiek palaikymo, tokio dėmesio… Iki šiol negaliu patikėti, kad taip iš viso gali būti!“ – emocijų neslepia M. Kavaliauskas. Nors iš prigimties kuklus vaikinas ir pratęs prie moterų simpatijų, toks fenomenalus dėmesys medicinos studentą tiesiog šokiravo.

 

„„X Faktoriuje“ mane užregistravo draugė ir pasakė, kad man reikės būtinai dalyvauti. Man nebeliko ką daryti“, – juokiasi kuklusis kaunietis, į projektą pastūmėtas įžvalgiosios draugės.

 

Tiesa, meilė ispaniškoms dainoms jį atsiginė iš neramios paauglystės laikų, kai keliaudamas po Europą gatvėse uždarbiavo dainuodamas ispaniškas dainas. „Tiek dainos, tiek jų atlikimas – mums nekilo jokių klausimų. Tu esi tas molis, iš kurio galima nulipdyti žvaigždę. Tikrai“, – sužavėtas akivaizdaus talento užtikrintai kalbėjo „X Faktoriaus“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Visas praėjusias „X Faktoriaus“ laidas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!