Jau šį sekmadienio vakarą 19:30 LNK televizijos eteryje ir vėl skambės įspūdingiausi šalies balsai – antrojoje nokautų laidoje susikaus dar septyni mokytojų trejetai. Pačių mokytojų į trejetus paskirstyti jų komandos nariai puikiai žino, kad formuodami trejetus, mokytojai savo numylėtinius stato su tais, kurie, nebijo, kad iškristų, tačiau šioje laidoje, net patys scenos grandai nesitikės, jog po pasirodymų, jų pasirinkimas taps ypatingai sunkus.

 

1 LAIDA1

„Norėjau jus visus tris įkišti į tas pačias aplinkybes, kad pažiūrėčiau, kaip jūs iš tų aplinkybių kapanositės“,- laidoje sakys Inga Jankauskaitė, į vieną trejetą paskyrusi tris stiprius vyriškus balsus – Marių Kijauską, Donatą Momkų ir Martyną Vilių Varnelę bei visiems jiems davusi dainuoti Michael Bubble kūrinius.

 

„Ačiū dievui tai ne mano sprendimas, nes šiame trejete nėra favorito, jūs buvot puikūs visi trys“, – po vyrų pasirodymo sakys Donatas Montvydas ir, žinoma, Ingai sprendimo lengvesnio nepadarys. Tačiau pačios mokytojos sprendimas iš ties nustebins.

 

O štai kitam Ingos Jankauskaitės moteriškam trejetui iškils nemenkų problemų susitvarkyti su gautais kūriniais, o vyriausia projekto dalyvė Edita Prašutytė, savo gautą dainą, net pavadins pasityčiojimu… Gavusi Antikvarinių Kašpirovskio dantų kūrinį „Venesuela“ Edita neslėps nepasitenkinimo. „Siaubas šita daina, melodija labai savotiška ir kol kas man „nelenda“, atrodo labai monotoniška“,- laidoje kalbės penkiasdešimtmetė dalyvė. Šioje vietoje į pagalbą Editai ateis net tikrieji šios dainos autoriai. Ir nors patys grupės nariai savo patarimais bandys pagelbėti Editai perprasti ir įsijausti į kūrinį, pačiai atlikėjai jų patarimai bus nesvarbūs ir ji  jausis tarsi scenoje būtų tiesiog parodija…

 

„Vienai tik šešiolika ir ji dainuoja turbūt nuo pat vaikystės, kitai per akląsias atsisuko visi keturi mokytojai, tai nekokie mano šansai“, – laidoje paskirta į trejetą su Paulina Skrabyte ir Goda Lipskyte, kalbės žinomo atlikėjo Simono Dosnkovo dukra Rita Dosnkovaitė. Ir nors dalyvei padėti atlikti gautą Monikos Linkytės dainą ateiti padės pati dainos autorė, scenoje Rita su aukštomis natomis susidoros sunkiai, o pats Donatas Montvydas šias natas pavadins tiesiog rėkimu… Po savo pasirodymo, Rita Donskovaitė nebesugebės tramdyti ašarų, kartodama, ka jos tėtis, prieštaraudamas dalyvavimui projekte, tiesiog buvo teisus.

 

Dramatiškomis čia taps ir karštosios „vagysčių“ kėdės, kurios šioje laidoje bus visos užimtos. Keturi savo pačių mokytojų nepasirinkti, tačiau kitų mokytojų pavogti dalyviai drebės po kiekvieno trejeto pasirodymo, kuomet scenos profesionalai turės teisę „pavogti“ į kitą etapą nepatekusius dalyvius ir jais pakeisti, tuos, kurie ant jų jau sėdi. Toks keitimas bus ne vienas, iš projekto kris stipriausi balsai, o mokytojų sprendimai stebins jų pačių kolegas ir širdis bei svajones daužys, dar viltį turėjusiems dalyviams. Visą tai – jau šįvakar  19:30 „Lietuvos balse“ per LNK.