„Pyragų dienos“ iniciatyva, kurią įkvėpė TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ šiemet sulaukė kaip niekad gausaus dalyvių būrio. Į televiziją plūdo žinios ir nuotraukos iš įvairiausių šalies kampelių: įstaigų, įmonių, mokyklų, darželių, kuriuose buvo organizuojama „Pyragų diena“. Prie iniciatyvos prisijungė net krepšininkai.

 

Antakalnio poliklinikos laboratorija (Medium) Kauno apskrities viešoji biblioteka (Medium)

 

 

Specialiame „Pyragų dienos“ žemėlapyje jau pažymėta daugiau nei pusė tūkstančio vietų, kuriose kvepėjo pyragais, sulaukta šimtų nuotraukų su šventės akimirkomis, o geros valios žmonės vos per kelias dienas „Išsipildymo akcijai“ paaukojo 28 278 eurus.

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (Medium) Mindaugo Žalos foto_ Prieš krepšinio rungtynes Utenoje (2) (Medium)

 

„Pyragų diena“ – visuotinės „Išsipildymo akcijos“ dalis. Kaip ir kasmet, šiemet pyragais kvepėjo ne tik TV3 biure, bet ir daugybėje kitų vietų. Biurų darbuotojai, moksleiviai, studentai, įstaigų tarnautojai, bendruomenių nariai kepė pyragus, už sutartą kainą jų gabalėlius pardavinėjo kolegoms, o surinktas lėšas aukojo „Išsipildymo akcijai“, padedančiai likimo nuskriaustiems vaikams. Utenos „Juventus“ krepšinio komanda prieš rungtynes su Sardinijos „Dinamo Sassari“ taip pat rengė „Pyragų dieną “. Čia pyragus kepė patys krepšininkai, o jų paragauti galėjo visi susirinkę sirgaliai, pyragus kepė ir Londone gyvenantys lietuviai.

 

Mindaugo Žalos foto_ Prieš krepšinio rungtynes Utenoje (Medium) Pyragų diena Londone (Medium)

 

Tiesa, panašu, kad „Pyragų diena“ išaugo į didelę visuotinę iniciatyvą, nes žmonės aukoja ne tik „Išsipildymo akcijai“, bet ir savo miestų ar rajonų vaikams, kuriems reikia pagalbos, įvairiems fondams ir projektams.

 

Pyragų diena Londone 2 (Medium) SEB bankas (Medium)

 

Šiemet pyragais kvepiančios šventės akimirkos įamžintos ligoninėse, policijos komisariatuose, gamyklose, bankuose, mokyklose, vaikų darželiuose, universitetuose, žiniasklaidos redakcijose, viešbučiuose, sporto įstaigose, Lietuvos kariuomenėje ir daugelyje kitų iniciatyvą palaikančių įstaigų.

 

SEB bankas2 (Medium) SoDra Alytaus skyrius (Medium)

 

„Pyragų dienos“ žemėlapyje – Alytus, Birštonas, Biržai, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Kretinga, Kupiškis, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Palanga, Pagėgiai, Pakruojis, Panevėžys, Plungė, Pasvalys, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Šakiai, Šiauliai, Šilutė, Vilnius, Vilkaviškis, Visaginas bei daugybė kitų miestų, miestelių ir kaimų.

 

Šakių lopšelis darželis klevelis (Medium)