Ilgai laukta žinia  visiems akordeono muzikos mylėtojams:

 

Be pavadinimo

Jau netrukus, spalio 27 dieną, Vilniuje prasidės Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2021“, kurio metu, organizatoriai  pristatys aktualiausias akordeono meno tendencijas. Jūsų dėmesio, iki pat lapkričio 19 dienos, laukia net aštuoni festivalio koncertai, kuriuose pasirodys veržlūs, novatoriški, aistringi ir kūrybiški atlikėjai savo koncertinio gyvenimo neįsivaizduojantys be iššūkių ir eksperimentų.

 

Organizatoriai džiaugiasi galėdami pranešti aktualią žinią klausytojams – dauguma koncertų nemokami!

 

Ar norėtumėte išgirsti Johno Williamso „Žvaigždžių karų“ maršą, Stingo „Englishman in New York”, Ennio Morricones  „Cinema Paradiso”, Michael Jackson, Stevie Wonder populiariausias dainas ar AC/DC? O gal norite išgirsti įspūdingai atliekamą Antonio Vivaldi „Žiemą“ iš ciklo „Keturi metų laikai“? Visa tai ir dar daugiau staigmenų, kurių nesitikėtumėte išgirsti tokiame koncerte, stebins ir pristatys ansamblis Face2face!Spalio 27 dieną 19 valandą Šv. Kotrynos bažnyčioje laukia ypatingas pirmasis festivalio renginys!

 

Ansamblio „Face2face“ nariai – Bartosz Kołsut ir Paweł Janas akordeono muzikos mylėtojams žinomi vardai garsėjantys išskirtinių koncertinių programų pristatymais, nuo virtuozinės klasikinės ar prancūziškos mussette iki elektroninės ar cross over. Dvi impulsyvios asmenybės susijungia į intriguojantį projektą persmelktą įvairiais muzikiniais eksperimentais. Lietuvos publikai šį netradicinį ir ypač patrauklų ansamblio projektą, Tarptautinio akordeono festivalio VILNIUS 2021 organizatoriai pristato pirmą kartą.

 

Stebinantys akordeonistai Bartosz Kołsut ir Paweł Janas, muzikinį talentą sujungė į ansamblį Face to Face. Jaunų muzikantų kerinti ekspresija, išskirtinė sceninė charizma peržengia skirtingų stilių ir žanrų ribas sukurdami netikėtumo ir nuostabos įspūdį. Kontrastais stebinanti, intriguojanti ir spalvinga programa nuo klasikos, populiariausių pop, rock muzikos šlagerių iki muzikos iš kino filmų, publikos dėmesį prikaustys nuo pirmųjų akordų.

 

Bartosz Kołsut yra projekto „Jaunasis metų muzikas“ Varšuvoje laimėtojas, konkurso „Eurovision Young Musicians” finalininkas Kiolne, Vokietijoje, IBLA Grand Prize 2015 Ragusoje, Italijoje laureatas. Kelis kartus koncertavo legendinėje Carnegie Hall koncertų salėje Niujorke. Jis yra F. Chopino Universiteto Varšuvoje, Hochschule fur Musik Detmold ir Folkwang Universität der Künste Essen Vokietijoje auklėtinis.

 

Paweł Janas yra tituluojamas atlikėju bei kompozitoriumi, kuris yra puikiai įvaldęs elektroninės, eksperimentinės bei improvizacinės muzikos subtilybes. Jis tapo skaitmeninio akordeono konkurso nugalėtoju ir pasirodė Auditorium Parco della Musica Romoje. Studijavo F. Chopino Universitete Varšuvoje ir Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Vienoje, Austrijoje.

 

Abu muzikai su koncertiniais turais yra apkeliavę visą pasaulį. Koncertavo Lenkijoje, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Dž. Britanijoje, Prancūzijoje, daugybėje tarptautinių Europos festivalių, o taip pat JAV, Kanadoje, Kinijoje. Buvo programų Dongsan Research Fundation & Pro Polonia Society, Societe Generale, Kultūros ministro „Jaunoji Lenkija” stipendininkais.

 

Koncerto programoje skambės: Stevie Wonder, Antonio Vivaldi, John  Williams, Michael Jackson, Ennio Morricone, Astor  Piazzolla, Sting, AC/DC ir kt. autorių kūriniai.

 

Tad kviečiame kartu mėgautis šia įvairiaspalve ir nuolat stebinančia akordeono švente!

 

Bilietus platina: www.bilietai.lt
 

 
Daugiau informacijos:

 

www.akordeonofestivalis.lt
www.facebook.com/akordeonofestivalis
https://www.instagram.com/akordeonofestivalis.lt
 
Organizatorius:
 
Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2021“
 
Lietuvos akordeonistų asociacija
 
Festivalio meno vadovas prof. Raimondas Sviackevičius