Net ir išgyvenęs sunkią ligą bei skyrybomis pasibaigusią asmeninę dramą europarlamentaras Viktoras Uspaskichas (58) save laiko sėkmingu žmogumi. „Kiekvienas sunkumas priverčia perkainoti vertybinius pagrindus ir įvertinti, kad tiesa geriau nei melas, dosnumas geriau už godumą, o meilė vertingesnė už neapykantą“, – sako politikas.

 

Blažytė (Small)

 

Dvejos vedybos ir tiek pat skyrybų – toks Viktoro Uspaskicho patirties kraitis. Visai neseniai įvykusios jo skyrybos su verslininke Jolanta Blažyte (52) visuomenės buvo stebimos tarsi pro didinamąjį stiklą, tačiau visiems laukusiems muilo operos verto scenarijaus teko nusivilti. „Skyrybos nebuvo lengvos emociškai, tačiau būtent tos perkainotos vertybės ir leido neįsivelti į skandalus, viską išspręsti civilizuotai, be didelių dramų. Šiuo klausimu nebuvo jokių intriguojančių antraščių spaudoje nei proceso metu, tad juo labiau nebus ir dabar“, – pareiškė V. Uspaskichas. Turto dalybos skyrybų atveju buvo numatytos sutuoktinių vedybų sutartyje, todėl teisme diskusijų nekėlė.

 

Viktoras (Small)

 

Nerūpestingo gyvenimo tėkmę tarsi užtvanka užkirtę ne itin malonūs išgyvenimai pakeitė politiko gyvenimo būdą, jis atsisakė žalingų įpročių, nebevalgo mėsos ir atsigręžė į Dievą. Todėl ir galimus naujus santykius palieka aukščiausiojo valiai. „Man nereikia nieko daryti, kad mano gyvenime atsirastų kitas žmogus. Esu išgyvenęs daug visokių patirčių, tad tiesiog žinau,  jei bus lemta, tas žmogus mano gyvenime gali atsirasti be jokių pastangų, o aš jį tiesiog priimsiu. Ar galima mane dabar vadinti svajonių jaunikiu? Jokių problemų – kaip jums patinka, taip ir vadinkite“, – sako V. Uspaskichas.

 

Vedybos ir skyrybos – du skirtingas emocijas sukeliantys gyvenimo įvykiai. Tačiau abiem reikia nemažai išlaidų. Todėl šįsyk „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Moterų balsas“ apie pinigus kalbėsime linksmai. Kaip surengti prabangią vestuvių šventę, pasakos vedybų planuotojai, o garsi skyrybų advokatė Svetlana Pronina patars, kaip skyrybų atveju nelikti basam.

„Moterų balsas“ – tiesiogiai trečiadienį 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.