Kartais sunku sutelkti dėmesį į tai, ko iš tikrųjų norisi gyvenime, nes stresas, nuovargis ir įvairūs išoriniai dirgikliai išblaško. Taip pat būna atvejų, kai tiesiog trūksta trupučio sėkmės, kad pavyktų įgyvendinti svajones bei didžiausius troškimus. Tad verta išbandyti nesudėtingus burtus, padedančius save užburti laimei.

 

Erdvės išvalymo ritualasHappy,Amazed,Young,Woman,Holding,Magic,Wand,Over,Grey,Background

 

Smilkymas – praktika, kuri veiksmingai išvalo erdvę. Kai kuriose Amerikos ir Kanados gyventojų ritualuose tam tikros žolelės tradiciškai naudojamos žmonėms ir vietoms išvalyti arba palaiminti. Pavyzdžiui, kai kuriose kultūrose degančio raudonojo kedro dūmai naudojami valymo ir gydymo ceremonijoms. Kartais tai daroma ligoninėse siekiant išvalyti neigiamą energiją. Erdvė, kurioje gyvename, yra lyg kempinė, nuolat sugerianti mūsų nuotaikas, energiją, kuri vėliau grįžta atgal įvairiausiu pavidalu. Įvairių žolelių smilkymas – puikus būdas energijai išvalyti. Šalavijai dažnai smilkomi, nes išvalo seną, sustingusią energiją. Tačiau jie tokie galingi, kad išvalo ir teigiamą energiją, todėl atlikę praktiką turėsite papildyti erdvę geromis vibracijomis, naudodami tokias medžiagas kaip Palo Santo lazdeles ar stumbražoles.

 

Medžiagos, kurių reikės: baltojo šalavijo, Palo Santo lazdelės ir / arba stumbražolių ryšulėlio, žiebtuvėlio.

 

Instrukcija: uždekite į ryšelį surištą šalaviją ir veskite jį pagal laikrodžio rodyklę sukamaisiais judesiais aplink vietą, kurią norite išvalyti. Įsitikinkite, kad išvalėte kiekvieną kampą, tamsias erdves, duris ir palanges. Tada uždekite Palo Santo lazdelę ir kartokite tuos pačius veiksmus.

 

Mintis išvalanti vonia

 

Raganoms ar toms, kurios dar tik pradeda jausti, kad gali ir nori daryti daugiau nei kiti, praverstų daugiau ramybės ir aiškumo. Streso ir sumišimo padeda atsikratyti lengvas, tačiau transformuojantis ritualas – druskos vonia. Jos mišinį sudaro nerimą malšinančios ir raminamąjį poveikį turinčios medžiagos, kurios padeda nurimti ir leisti pamatyti keblią situaciją visai kitoje šviesoje.

 

Voniai reikės: 280 g rupios druskos, 140 g rupios Himalajų rožinės druskos, 20 lašų mėgstamo eterinio aliejaus (geresniam poveikiui rekomenduojama sumaišyti 8 lašus levandų, 6 lašus rozmarinų, 3 lašus pelargonijų ir 3 lašus rožių eterinio aliejaus).

 

Instrukcija: sumaišykite visus komponentus stikliniame inde ir įkvėpkite druskos bei eterinio aliejaus mišinio pozityvių galių. Laikykite rankas virš indo ir įsivaizduokite, kad meilė teka iš begalinio indo jūsų širdyje per rankas į druskas. Mišinio įberkite į vandens vonią ir joje pagulėkite 15 min.

 

Energijos eliksyras

 

Jei nuovargis kamuoja be rimtų priežasčių, nebūtina iškart griebtis kofeino ir cukraus. Galima pasigaminti stebuklingą energijos eliksyrą, kad pakeltumėte nuotaiką ir išvalytumėte protą.

 

Eliksyrui reikės: skaidraus uždaromo stiklinio butelio, nedidelio kvarco kristalo, mineralinio vandens, kelių lašų pipirmėčių ar šaltmėčių, citrinų ir saldžiųjų apelsinų eterinių aliejų, Jėgos kortos iš Taro kortų malkos.

 

Instrukcija: butelį su kristalu nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu, nusausinkite. Ranka ar mintimis apveskite ratą aplink sritį, kurioje norite burti. Butelį pripildykite mineralinio vandens, įlašinkite eterinių aliejų ir įmeskite kristalą. Uždarykite butelį ir 3 kartus papurtykite, kad kristalą įkrautumėte. Tada ant stalo ar altoriaus padėkite atverstą Jėgos kortą. Padėkite butelį ant kortos ir palikite bent 10 min., kol vanduo sugers kortos energiją. Išimkite kristalą iš butelio, atidarykite savo ratą ir gurkšnokite šį eliksyrą, kad gautumėte geros energijos užtaisą.

 

Muzikinis burtas

 

Reikalingas būgnas, kuris stimuliuos akupresūros ir refleksologijos taškus ant rankų, o tai pagerins nuotaiką. Būgnų skleidžiamas garsas ir ritmingas grojimas harmonizuosis su širdies plakimu ir leis jaustis džiaugsmingiems ir gyviems.

 

Medžiagos, kurių reikės: santalų smilkalų, žiebtuvėlio, ryškių spalvų juostelių, būgno, Saulės kortos iš Taro kortų malkos.

 

Instrukcija: uždekite smilkalus. Pririškite aplink būgną tiek juostelių, kiek norite, ir pritvirtinkite Saulės kortą, kad atvaizdas būtų į išorę. Pradėkite trenkdami į būgną abiem rankomis. Pajuskite, kaip būgno vibracijos rezonuoja per jūsų rankas ir visą kūną. Pajuskite, kaip jos suskaido slegiančią energiją. Jei norite, galite užsimerkti, keisti ritmą ar groti gyvos muzikos takeliu – svarbiausia sutelkti dėmesį į būgnų skleidžiamą garsą. Galite išgirsti dainavimą arba pajusti, kad šalia yra nefizinių būtybių, nes būgnų grojimas pritraukia gerąsias dvasias. Kartokite šį burtą, kai pasijusite blogai, kad greitai pakeistumėte emocijas į aukštesnes vibracijas.

 

Streso mažinimo ritualas

 

Šis atpalaiduojantis ritualas padės apsiginti nuo įvairių negandų. Jis padeda atsikratyti streso, išlikti ramiems ir palengvina emocinius sutrikimus kasdienių susierzinimų akivaizdoje.

 

Medžiagos, kurių reikės: ametisto, rožinio kvarco, ramios muzikos, mėlynos žvakės, žvakidės, rašiklio, levandų, vanilės, saldžiųjų apelsinų arba kanangų eterinio aliejaus, žiebtuvėlio.

 

Instrukcija: akmenis nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu, nusausinkite. Įjungę muziką ranka ar mintimis apveskite ratą aplink burtų sritį. Ant žvakės užrašykite žodį „taika“. Tada įtrinkite žvakę eteriniais aliejais ir uždekite. Kiekvienoje rankoje laikykite po akmenį, patogiai atsisėskite ir užsimerkite. Kvėpuokite lėtai ir giliai. Įkvėpkite raminančio kvapo ir leiskite jam nuraminti mintis. Pirštais patrinkite akmenis. Pajuskite, kaip jie slopina stresą, dirglumą ir nerimą. Susikoncentruokite į kvėpavimą. Jei mintys pradeda klajoti, grąžinkite jas atgal ir pasakykite arba pagalvokite apie žodį „taika“. Šiai praktikai skirkite bent 10 min. Kai jausitės pasiruošę, atsimerkite, užpūskite žvakę ir atidarykite ratą.

 

Kristalų magija sėkmei

 

Įvairūs kristalai šimtmečius naudoti gydymo tikslais, nes padeda išspręsti praktiškai bet kokią problemą ar negalavimą. Jie puikiai tinka laimei ir pozityvumui skatinti. Krištolo tinklelis – konkretus brangakmenių išdėstymas siekiant sustiprinti energiją konkrečiam tikslui, nesvarbu, ar norite įgyti daugiau turtų, rasti meilę, ar jaustis sveikesni ir pan. Ši geometrija grįsta principu, kad visi daiktai visatoje turi iš anksto nustatytą formą, atitinkančią jų molekulinę vibraciją. Šias formas ir raštus galima pastebėti mene, muzikoje, architektūroje, net gyvų būtybių lizduose, kriauklėse ar kauluose.

 

Medžiagos, kurių reikės: skaidriojo kvarco, 4 rožinių kvarcų, 4 citrinų kauliukų.

 

Instrukcija: namuose numatykite vietą, kur kristalų tinklelis liktų nepažeistas. Pradėkite smilkyti erdvę ir kiekvieną kristalą. Tada užprogramuokite kristalus, kad jie būtų suderinti su tinklelio paskirtimi, t. y. jūsų noru ar tikslu. Norėdami tai padaryti, tiesiog laikykite kiekvieną kristalą tarp rankų ir minutei susikoncentruokite į ketinimą, kurį norite įvykdyti. Padėkokite kristalams už pagalbą. Kurdami tinklelį pradėkite nuo skaidriojo kvarco, padėdami jį centre. Tada nuo centrinio akmens dėkite rožinius kvarcus į šiaurę, pietus, rytus ir vakarus. Tarp šių akmenų padėkite citrinų kauliukus. Ant popieriaus lapo užrašykite ketinimą ar tikslą ir padėkite jį po centriniu kvarcu. Kasdien kelias minutes medituokite prie kristalų tinklelio galvodami apie tikslą ir išreikšdami dėkingumą už jo galias.

 

Autorius Monika Budnikienė