Visai neseniai žiedus su penkiolika metų jaunesniu mylimuoju Mariumi sumainiusi žinoma Lietuvos pramogų pasaulio moteris, televizijos laidų vedėja, prodiuserė ir dainininkė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, pasidalino jautriomis vestuvių akimirkomis. Rytoj, šeštadienį, 9.00 val. TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ bus parodyti išskirtiniai kadrai iš jaukios vestuvių šventės. Rūtos vyru tapęs M. Dauda papasakos ir keletą linksmų istorijų iš poros gyvenimo.

 

DS_4496

 

R. Lukoševičiūtė-Daudienė sako, kad jos jau nuo mokyklos laikų pilna visur. Ji jau tada rašė eiles, vesdavo renginius ir dainuodavo. Aktyvi moteris kulinarinėje laidoje atskleis, kad žinoma ji tapo tik tuomet, kai nusprendė pakeisti gyvenimą ir darbą kelionių agentūroje Kaune išmainė į laidos vedėjos kėdę.

 

Virtuvės istorijos

 

Net penkiolika metų jaunesnio vyro glėbyje atsidūrusi R. Lukoševičiūtė-Daudienė „Virtuvės istorijų“ laidoje pasakos, kad ne amžius meilėje svarbiausias: „Matyt, kai sutinki tą žmogų, su kuriuo iš tikrųjų nori būti, tau niekas nebesvarbu – tu tiesiog nori su juo būti visą gyvenimą kartu. Iš tikrųjų labai esu įsimylėjusi.“

 

Virtuvės istorijos

 

Šeštadienio rytą bus parodyti išskirtiniai asmeniški kadrai iš poros vestuvių, o Rūtos sutuoktiniu tapęs Marius atskleis keletą faktų apie poros buitį. M. Dauda pasakos, kad žmona dažniausiai atsikelia pirma, todėl rytinę kavą ruošia ji. Tačiau tam yra ir dar viena priežastis – pasirodo, kartą nusprendęs kavos pasigaminti pats, Marius vos nesukėlė gaisro.

 

Virtuvės istorijos

 

„Būtų normalus virdulys, nieko čia ir nebūtų buvę. Aš jį pakėliau nuo to elektrinio, pripyliau vandens ir padėjau ant dujinės. Nu tai taip ir sudegė“, – juoksis laidos herojus.

 

Virtuvės istorijos

 

Panašu, kad R. Lukoševičiūtė-Daudienė už tokias sutuoktinio išdaigas nepyksta. „Tikrai džiaugiuosi, kad likimas man jį atsiuntė, nors sau gyvenime buvau pasakiusi, kad už jaunesnio vyro niekada netekėsiu. Ačiū, kad sulaužei mano daugybę baimių, stereotipų ir kad grąžinai mane į vaikystę“, – vyrui dėkos žinoma moteris.

 

Virtuvės istorijos

 

Laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovų laukia ir nematytos akimirkos iš vestuvių šventimo. Kol jaunavedžiai džiaugėsi ceremonija su artimaisiais, profesionalus virtuvės šefas Reinaldas Janonis gamino išskirtinius ir gardžius valgius, o dekoravimo komanda jaukiai papuošė šventės vietą.

 

Virtuvės istorijos

 

Linksmą ir atvirą jaunavedžių interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų TV3 žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

Virtuvės istorijos

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!

 

Virtuvės istorijos

 

Nuotraukų autorius Dainius Stankus