Net nepradėtas rodyti, bet jau dabar didžiulio susidomėjimo sulaukęs naujas LNK meilės realybės šou „Sala” įgauna pagreitį – iš tūkstančių norinčių patekti į projektą atrinkti dvylika jaunų ir drąsių žmonių jau daugiau nei savaitę gyvena Tenerifės saloje ir 24 val. per parą stebimi filmavimo kamerų. „Dalyviai jau ne tik pasidavė pirmųjų bučinių aistrai, bet ir įrodė savo drąsą labai ekstremaliose užduotyse”, – pasakoja prodiuserinės kompanijos „Tymdrym”, filmuojančios pirmąjį tokį realybės šou Lietuvos žiūrovams, atstovė Laura Paukštė.

 

5N3A9860

 

Svaiginantis kalnų aukštis, grėsmingos džiunglės ar net vietiniai delikatesai, besirangantys lėkštėje, – čia jaunos poros atras tokią Tenerifės pusę, kurios nepamato ne tik turistai, bet net ir čia gyvenantys vietiniai, – įsitikinęs ne vienus metus Tenerifėje gyvenantis Egmontas Bžeskas.

 

„Mūsų tikslas buvo sugalvoti tokias užduotis, kurios geriausiai atskleistų dar nematytą Tenerifės pusę, ispanų kultūrą, priverstų suprakaituoti ir turėtų pavojaus prieskonį. Filmavimo lokacijų ieškojome beveik mėnesį, į kiekvieną vietą vykome po kelis kartus, derinome filmavimo leidimus. Dažnai ir pasirinkta vietovė diktavo savo užduotį – Teidės ugnikalnyje dalyviai turėjo bėgti lavos kalnais, dėl savo moterų vyrams reikėjo plaukti per Atlanto vandenyno bangas, merginoms teko tradicinis „Tomatina” žaidimas, kai kovojama mėtantis pomidorais, – išduosiu, kad įvykiai pasisuko taip, jog nukentėjo ne tik pomidorai, bet ir gražuolių plaukai. Aistros čia verda kiekviename žingsnyje”,  – pasakoja prie šio projekto dirbantis ir E. Bžeskas, kompanijos „TV komanda” vadovas.

 

image1

 

Stipriausia prabangioje viloje Tenerifėje gyvenančių dalyvių motyvacija sunkiose užduotyse yra ne tik azartas ar noras parodyti save, tačiau ir galimybė gauti trokštamą ir reikalingą laiką dviese – pergalę iškovojusi pora gali pabėgti nuo kitų dalyvių ir praleisti karštą vakarą tik dviese romantiškuose apartamentuose. Tačiau dėl išsvajotos romantikos „Salos” poroms reikės įveikti dar labai daug ekstremalių užduočių.

 

„Manau, daugiausia drąsos prireiks dalyviams kopiant tarpekliais – jie turės pereiti bedugnę laikydamiesi tik už lynų, būdami 30–40 metrų aukštyje. Aš pats tame tarpeklyje prie krašto negalėjau prieiti ir pažvelgti žemyn. O ką reikės daryti tiems, kurių antra pusė bijo aukščio arba pats bijai pavesti? Ne mažiau įspūdinga patirtis bus ir nardymas vandenyne – jei įsivaizduojate, kad bus tik žuvytės ir vėžliukai, galvokite dar kartą – poros plaukios su rykliais!” – „Salos” dalyvių laukiančius iššūkius atskleidė Egmontas.

 

Šou verslo ryklys E. Bžeskas Kanarų salynui priklausančią Tenerifės salą atrado prieš penkerius metus – ir nors atrodė, kad, jo paties žodžiais, kiekvieną palmę saloje jau pažino, romantiškoji Tenerifė nenustoja stebinti garsaus vyro.

 

„Nors man ant nosies penkiasdešimtmetis, vis dar tikiu tikra romantiška meile – ir būtent čia, saloje, nieko nesitikėdamas, po sunkių skyrybų atradau savo gyvenimo žmogų. Savo pavyzdžiu liudiju, kad šioje saloje yra tobulos sąlygos įsimylėti! Kadangi mes kartu su Aurika (Aurika Žaromskyte, – red. past.) dalyvaujame visose užduotyse, dažnai pasijuokiame, kad ir patys norėtume patekti į tokį šou – ta kova, tos pastangos taip įtraukia, kad negali nesirgti už patinkančią porą. Tikiu, kad žiūrovams bus lygiai taip pat.”

 

Meilės realybės šou „Sala” nugalėtojų porai atiteks poilsinė pažintinė penkiolikos dienų trukmės kelionė į Tailandą, Puketo salą, kurią dovanoja kelionių agentūra „Makalius”. Romantiškiausio realybės šou „Sala” premjera – jau gegužę  per LNK.

 

Fotogalerija: