Žiūrimiausia šio sezono televizija LNK po Naujųjų stipriai atnaujina savo tinklelį, žiūrovams pristatydama naują pokalbių laidą  „Plikis ir Ponia“ su Rūta Mikelkevičiūte ir Arūnu Valinsku, dokumentinės kriminalistikos laidą K11 pagal „ProSiebenSat.1 Media AG” formatą, Meksikos ir JAV serialą „Apgavystės“, jau septintąjį populiariausio muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ sezoną ir labiausiai intriguojančią žiemos sezono naujieną – realybės šou „Šlovė ir turtai“.

 

„Šlovė ir turtai“ – tai pirmas Lietuvos televizijų istorijoje realybės šou, kuris bus transliuojamas su N-14 ženklu. Tai – nežabotų aistrų kupinas šou, kuriame bus galima tapti garsiais, populiariais ir turtingais. Šou nugalėtojas pelnys ne tik šlovę, bet dovanų gaus ir įspūdingą prizą – net 50 tūkstančių litų.

 

Realybės šou dalyviai apsigyvens prabangiame name sostinėje, kurio matomiausioje vietoje po stikliniu gaubtu spindės lagaminas su pinigais – viliojančiais 50 tūkstančių litų.

 

Dalyvių tikslas – tapti ir garsiu, ir turtingu. Gal vienas iš jų naujo realybės šou metu gaus pasiūlymą vesti laidą? Gal taps dainininku? Žurnalų viršeliai spindės jų nuotraukomis, jie ne tik gyvens kaip tikros žvaigždės, bet ir mokysis žvaigždėmis būti. Šou dalyviai bus vedami į žvaigždžių vakarėlius, jiems organizuojami susitikimai su garsenybėmis.

 

Būsimos žvaigždės turi mokėti viską. Todėl realybės šou dalyviai nuolat gaus užduotis, kuriose galės tobulinti savo talentus.  Naujo šou dalyvių laukia jau pasamdyti geriausi dainavimo, retorikos, vaidybos, šokio ir kitų sričių mokytojai.  Užduočių ir pamokų metu realybės šou dalyviais nersis iš kalio, kad kuo labiau patiktų LNK žiūrovams, nes nugalėtoją renka jie.

 

Kelias į šlovę kartu su konkurentais nebus lengvas. Kaip nesuderinamų charakterių, skirtingos pasaulėžiūros žmonėms seksis gyventi viename name su viliojančiu prizu – 50 tūkstančių litų? Čia netrūks nei intrigų, nei rietenų, nei meilės trikampių, nei aistrų. Čia nebus tik vieno dalyko – cenzūros.

 

Realybės šou „Šlovė ir turtai“   – jau greitai per LNK.