Artimiesiems būna labai skaudu, kai brangus žmogus įninka į alkoholį. Jokie įtikinėjimai nepadės, jei pats žmogus nenorės mesti gerti. Gyvenimas su tokiu žmogumi po vienu stogu – pilnas išbandymų ir nevilties. Antgamtiniais reiškiniais besidomintys asmenys įsitikinę, kad tokiam žmogui galima pabandyti padėti alternatyviais būdais. Ypač, kai viltis maža, kai griebiamasi net šiaudo. Nuo senų laikų tikima, kad alkoholizmą gali padėti įveikti amuletai, talismanai, kerai.

 

Sakoma, kad ypač veiksmingas astrologinis amuletas, padedantis atsikratyti priklausomybės alkoholiui. Ant popieriaus ar kartono lapo nubrėžti 3 cm skersmens apskritimą ir jį iškirpti. Viduryje apskritimo nubrėžti lygiašonį trikampį. Tai Saturno amuletas, kuris suteiks stiprybės kovoti su priklausomybe, susilaikyti nuo alkoholio. Trikampyje nubrėžti Saturno ženklą:

Po Saturno ženklu trikampyje nubrėžti mažesnį Neptūno simbolį:

 

 

Neptūnas padės greičiau atgauti jėgas, detoksikuotis.

 

Tada palei kraštines trikampio viduje parašyti tris kartus: „alkoholis“. Išorinėje trikampio pusėje palei kraštines užrašyti vardą ir pavardę to žmogaus, kuris turi šią priklausomybę. Paskui prie apskritimo, dešinėje trikampio pusėje nupiešti Saulės ženklą (paveikslėlis kairėje), o kairėje Merkurijaus ženklą (paveikslėlis dešinėje):

 

Saulė suteiks jėgų, reikalingų kovoti su priklausomybe. Merkurijus įspės žmogų apie visus nesaikingo alkoholio vartojimo pavojus. Alkoholikas norom nenorom turės įsisavinti šią informaciją ir pradės gyventi blaiviau.

 

Kai viskas bus padaryta, amuletą apversti ir dar kartą užrašyti to žmogaus vardą, pavardę, gimimo datą ir nupaišyti Zodiako ženklo simbolį. Visus simbolius geriausia paišyti juodu rašaliniu parkeriu arba tušinuku.

 

Dabar reikės vaškinės žvakės arba tiesiog gabalėlio vaško, kurį dubenėlyje ištirpinti. Greitai ir atsargiai įmerkti amuletą į vašką ir tuoj pat ištraukti. Palaukti, kol vaškas sukietės. Kai amuletas išdžius, paslėpti jį tarp daiktų to žmogaus, kuriam šis amuletas padarytas, taip, kad mėnesį jis jo nerastų. Kai amuletas pradės veikti, amuletą sudeginti per dylantį mėnulį.

 

Amuletą rekomenduojama gaminti vidurnaktį, per pilnatį, tačiau galima daryti bet kurią šeštadienio naktį, kuri yra Saturno diena.

 

Yra ir kitokių magiškų talismanų, kurie padeda įveikti priklausomybes. Talismanu arba amuletu gali būti brangieji ir pusbrangiai akmenys (ametistas, nefritas), medžių dalys (tuopos, drebulės). Kartais padeda tik ypatingi užkeikimai, tačiau reikia turėti ypatingų galių, kad jie veiktų.