Kupiškietė Valda Ridikaitė sekmadienį „Lietuvos talentų“ naujojo sezono premjeroje ant scenos užlipo kiek nedrąsiai, tačiau plačiai šypsodamasi, o atlikdama savo kūrybos dainą „Galbūt ir gerai“ nuoširdumu pelnė ne tik publikos, bet ir teisėjų simpatijas. Tačiau ar šviesi ir išjausta kūryba yra tai, ką įvertintų Lietuva?

 

www.fotopro.lt

Mergina pasakojo, kad dalyvauti įvairiuose talentų šou jos artimieji skatinę be paliovos, tačiau ji nenorėjusi būti vertinama tik už balsą. „Mano talentas – ne vokalas, o kūryba iš esmės“, – teigė pati sau akompanuojanti dainininkė.

 

Sužinojusi, kad bus ketvirtas „Lietuvos talentų“ sezonas, dalyvio anketą V. Ridikaitė užpildė patyliukais, per daug nieko nesitikėdama. „Atrankos dieną be galo bijojau, kad iš manęs tik pasijuoks, o kai pamačiau kitus talentus, – rodės, tokius savimi pasitikinčius, – mano turima sceninė patirtis, rodos, tapo visišku nuliu. Jaudulys buvo tiesiog užvaldęs“, – įspūdžius prisimena mergina.

 

Kai teisėjai jai skyrė tris „Taip“, dainininkė sakė nesupratusi, kas vyksta, ir net pagalvojusi, kad Marijus Mikutavičius tarė jai „Ne“. Tačiau šis kaip tik pagyrė merginos kūrybą ir pakomentavo: „Su trapiomis krištolinėmis kurpaitėmis bandote lipti į kietą, uolėtą „Lietuvos talentų“ kalną. Kol kas tai – žavu.“

 

Pasirodo, talentinga septyniolikmetė dainuoja jau nuo šešerių – pradėjusi balsą lavinti choruose, vėliau ėmėsi kurti pati. Dabar V. Ridikaitės kūrybos bagažą sudaro per 40 dainų. Iš kur ji semiasi įkvėpimo?

 

„Kai tik pradėjau rašyti dainas, pagrindinis minčių šaltinis glūdėjo aplinkoje. Dabar labiau gilinuosi į savo vidų: emocijas, išgyvenimus, – pasakojo mergina. – Tiesa, kiekviena nauja daina man atrodo geresnė, tobulesnė, nei prieš ją buvusi, todėl viešumoje sudainuoti vertomis laikau tik apie dvi dešimtis jų.“

 

Valdos dainą „Galbūt ir gerai“, atliktą „Lietuvos talentų“ ketvirto sezono premjeroje, galima išvysti internete: http://goo.gl/Ik2lke.

 

„Lietuvos talentų“ naujojo sezono antroji laida – jau šį sekmadienį, rugsėjo 28 dieną, 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 „Lietuvos talentai“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!