Artėjant šventėms, daugelį moterų ir panelių šiomis dienomis kankina opus klausimas – ką apsirengti per šventes?! Išsirinkti tinkamiausią šventinį drabužį padės LNK laidos „Būk mano meile!” vedėjos, žinomos astrologės ir būrėjos Vaivos Budraitytės patarimai, juk neveltui sakoma: kaip pasitiksi Naujuosius metus, tokie jie ir bus!

 

Pasitinkant Juodosios Gyvatės metus įspūdingai atrodys ir sėkmę prišauks juodos, žalios, sodrios mėlynos spalvos drabužiai. Labai madingi ir tinkami blizgūs aksesuarai ir drabužiai. Tačiau nepersistenkite! Būrėja įspėja, kad šiemet nederėtų puoštis gyvatės odos imituojančių suknelių, autis batelių iš pitono odos – 2013-uosius valdanti Juodoji Gyvatė tokios nepagarbos gali ir neatleisti. Jos palankumą pelnyti padės originalūs, gyvatę vaizduojantys papuošalai – auskarai, segės, dirželiai arba apyrankės – gyvatės. Norinčios per šventes apsisaugoti nuo konkurenčių pavydo, pasak būrėjos, turėtų pasidairyti žėrinčio – veidrodinio apdaro. Toks ne tik atkreips vyriškosios lyties dėmesį, bet ir atspindės visas negatyvias aplinkinių mintis.

 

Ypatingas turėtų būti ir šventinis stalas. Šiemet ant jo turėtų būti ne tik gėlo vandens, bet ir natūralaus pieno dubenėlis. Taip pagerbsite ateinančių metų šeimininkę – gyvatę, o ši atsidėkos sočiu gyvenimu ir sveikata. Kad gyvatė – ypatingas ir net magiškas gyvūnas, žinoma jau nuo senovės. Neveltui lietuviai gyvybę vadina „gyvata“, juk gyvatė – tai dievo Šyvos simbolis, nešantis tiek griovimą, tiek kūrimą, gyvybę bei išmintį. Net šiais laikais gyvatė, apsisukusi apie taurės kojelę, simbolizuoja vaistus, išgijimą, sveikatą. Taigi, šiais metais pagerbkite gyvatę ir tikėkitės puikios sveikatos bei išminties dovanos, pataria būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė.

 

Nors ypatingų reikalavimų – kaip papuošti šventinį stalą, pasak Vaivos, nėra, vis dėlto šiemet pravartu šventinį meniu papildyti triušiena. Ši mėsa (beje, taip pat mėgstama gyvačių) yra ir itin dietiška, tad po šventinės puotos neteks dejuoti dėl prastos savijautos ar priaugtų kilogramų.

 

Vienišiams Vaiva Budraitytė turi ypatingą patarimą! Jeigu norite lengviau susirasti vyrą ar žmoną, jau dabar papuoškite namų interjerą dviem gyvatėmis pietvakarinėje būsto pusėje. Jei gyvatės yra identiškos, ant vienos iš jų nupieškite moterišką simbolį, ant kitos – vyrišką. Patikėkite, meilė netruks ateiti į Jūsų namus!

 

Apskritai 2013-ieji – puikūs metai gimusiems gyvatės metais. Pirmąją metų pusę, Jupiteris, sėkmės planeta, bus Dvynių ženkle. Taigi, sėkmės sulauks Dvyniai ir kiti oro ženklai, Vandeniai ir Svarstyklės. Taip pat neblogai seksis ugnies ženklams, Avinams, Liūtams, o ypač Šauliams. Antroji metų pusė palankesnė Vėžio, Žuvų ir Skorpiono ženklams. Būtent antroje metų pusėje Vaiva pataria planuoti vestuves, tuoktis, kurti jaukų šeimos židinį, statyti namus, palaikyti santykius, parodyti šilumą vyresniems šeimos nariams, ypač moterims.

 

Dar daugiau būrėjos ir astrologės Vaivos Budraitytės patarimų ir prognozių išgirsite 15.55 val. rimtų pažinčių laidose „Būk mano meile!”.