Populiariausio įsikūnijimų projekto „Muzikinė kaukė“ laidose į Lietuvos ir pasaulinio lygio atlikėjus virtusios garsenybės dažnai tampa nebeatpažįstamos. BTV eteryje jau tapęs „Queen“ lyderiu Freddie Mercury, reperiu Drake‘u, dainininku Justinu Timberlake‘u, Romu Dambrausku ir kitais, vaikinų kolektyvo „Pikaso“ narys Rokas Laureckis šį šeštadienio vakarą virs Gabrieliumi Liaudansku-Svaru iš grupės „G&G Sindikatas“.

 

dovydo_berzinio_nuotr_13

Tai vyrui nebus lengva užduotis – Rokas dės milžiniškas pastangas, kad taptų bent kiek panašus į vienos garsiausių hiphopo grupių Lietuvoje lyderį. „Buvo sunku, – pripažins jis. – Esu turėjęs, iš tikrųjų, mažai reikalų su repu, tai teko išmokti tą greitakalbę.“ Pačių įvairiausių muzikos stilių, tarp jų ir hiphopo, klausantis R. Laureckis „Muzikinėje kaukėje“ šį kartą atliks kūrinį „Tomas“.

 

Žodžių neieškanti Livija Gradauskienė pagirs Roką už pastangas ir universalumą, tačiau tikins, kad atlikėjui kiek pritrūko iki pilno virsmo. „Šis žmogus yra nuostabus vokalistas, dainuoja miuzikle, turi labai platų diapazoną, ir štai, prašom – jis gali būti ir toks, – šeštadienio vakarą sakys komisijos narė. – Bet prie Svaro tų poros svarų šiek tiek norėjosi, to svorio iš kažkur reikėjo paimti.“

 

L. Gradauskienės nuomonę palaikys ir „Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas, režisierius Vytenis Pauliukaitis: „Čia buvo ne Svaras. Čia buvo tik penki šimtai arba trys šimtai gramų. Svaras labai aiškiai, pilietiškai, stipriai pasako ir tu visiškai su juo nediskutuoji. O su tavim toks buvo čia šou numeris.“ Komisijos naujokas Džiugas Siaurusaitis sakys, jog blogai tikrai nebuvo, tačiau sprogimo scenoje nebuvo.

 

„Muzikinės kaukės“ projektas sparčiai artėja prie finišo tiesiosios. Jau vasario 2-ąją, šeštadienį, tiesioginės transliacijos iš „Compensa“ koncertų salės metu, paaiškės 7-ojo šou sezono nugalėtojas. Dėl geriausiojo vardo susikaus keturi finalininkai, surinkę didžiausią komisijos ir dalyvių balų skaičių. Šiuo metu lyderės poziciją užima Baiba Skurstene-Serdiukė. Nuo jos visai nedaug atsilieka Jurgis Brūzga, Kristina Radžiukynaitė, Akvilė Kisielienė ir Dainotas Varnas.

 

R. Laureckio virsmas į grupės „G&G Sindikatas“ lyderį Gabrielių Liaudanską-Svarą (Dovydo Beržinio nuotraukos):