Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau poryt, sekmadienį, 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrojo sezono premjera. „Šuolio“ kūrėjai intriguoja: dalyviai stebins savo įvaizdžiais, profesionalai – kvapą gniaužiančiais triukais, laukia daug muzikos ir net šokių.

 

TV3_Suolis_2_sezonas_Dalyviai

Dainininkę Vitą Jakutienę į projektą atlydės grupė „Naujosios pupytės“. Dainininkė Daina Bilevičiūtė ruošiasi prieš šuolį atlikti dainą. Vyriausia projekto dalyvė – aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė pademonstruos savo puikią figūrą ir primins tuos laikus, kai visi buvo susidomėję šia sporto rūšimi. Tuo tarpu rašytojas Juozas Erlickas irgi žada prieš šuolį uždainuoti. „Tai bus testamentas tuo atveju, jei aš neiškilsiu“, – šmaikštauja jis.

 

„Šuolio“ teisėjus TV3 žiūrovai puikiai prisimins – tai pirmajame projekto sezone sužibėję profesionalai. Aušra Jurevičienė – dešimt metų trenere dirbanti Lietuvos čempionatų prizininkė, Europos veteranų čempionatų dalyvė. Kęstutis Autukas – šios sporto šakos tėvas Lietuvoje, net 22 kartus tapęs Lietuvos šuolių į vandenį nuo tramplino ir bokšto (10 m) čempionu, šuolių į vandenį sporto meistras, 1999-ųjų ir 2013-ųjų Europos šuolių į vandenį čempionatų aukso medalių laimėtojas, Lietuvos plaukimo federacijos vykdomojo komiteto narys, šiuo metu – Lietuvos šuolių į vandenį nacionalinės rinktinės treneris.

 

Kęstučio mokinys Ignas Barkauskas – sporto meistras, Lietuvos daugkartinis čempionas, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro neformaliojo švietimo mokytojas, šuolių į vandenį treneris. Projekte „Šok su manimi“ Ignas su partnere pelnė antrą vietą.

 

Ketvirtas „Šuolio“ teisėjas – humoristas, laidų vedėjas Vitalijus Cololo. Pirmajame projekto sezone žinomas vyras pats sėkmingai šokinėjo į vandenį, o šiemet vertins dalyvius.

 

Balsavimas projekte „Šuolis“ – nemokamas. Balsuoti galima už visus dalyvius, tačiau už kiekvieną tik po vieną kartą. „Šuolyje“ bus tęsiama projekte „Šok su manimi“ pristatyta naujovė – balsavimas internetu. Balsuoti už savo mėgstamiausius projekto dalyvius žiūrovai galės prisijungę prie specialaus projekto puslapio internete. Stebint „Šuolio“ tiesioginę transliaciją, bet kuriuo metu, kol rodomas konkretaus dalyvio prisistatymo filmukas, pasiruošimas šuoliui ir pats šuolis iki pasirodymo pabaigos, tereikės paspausti mygtuką „Palaikau!“

 

Kiekvienas iš 11 projekto dalyvių tiesioginiame eteryje atliks po vieną šuolį. Juos vertins komisija ir žiūrovai, galintys balsuoti telefonu ir internetu. Susumavus rezultatus, trys paskutines vietas užėmę dalyviai atliks pakartotinius šuolius. Jų likimas priklausys tik nuo žiūrovų.

 

TV3 žiūrovus šį sekmadienį tiesioginiame eteryje 19.30 val. stebins profesionalūs šuolininkai, sinchroninio plaukimo komanda iš Šiaulių, šokėjų grupės. „Šuolis“ bus nuotaikingas didysis sekmadienio šou, dovanosiantis kvapą gniaužiančius šuolius į vandenį, dainas, muziką, šokius, humoro perliukus ir tik geras emocijas. Kai už lango šaltis ir sniegas, „Šuolis“ – pats geriausias vaistas.

 

Projekto vedėjais tapo Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė. „Šuolyje“ pergalės sieks modelis Jolanta Leonavičiūtė, aktorius, lietuviškų filmų ir serialų žvaigždė Andrius Žiurauskas, humoristas Artūras Orlauskas, didžėjus Sezer Saylik (Sezzy), „Šok su manimi“ dalyvis, profesionalus šokėjas Marius Gaižauskas, rašytojas, poetas, publicistas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laimėtojas Juozas Erlickas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, dainininkė Daina Bilevičiūtė, gražuolė, „Mis Publika 2013“ Elita Citovičiūtė, dainininkė Vita Jakutienė ir bušido čempionas Remigijus Morkevičius.

 

 „Šuolio“ antrasis sezonas – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!