Daugelis moterų svajoja apie skaniai gaminantį vyrą, sugebantį patiekti ne tik šventinę vakarienę, bet ir greitai sukurpti eilinės dienos pietus iš likučių šaldytuve. Svajokite atsargiai, nes svajonės pildos su kaupu -šį sezoną televizija BTV pasiūlys net du profesionalius šefus – gerai žiūrovams ir gurmanams pažįstamą Robertą Ščesnavičių, kuris džiugins klasikiniais pasaulio virtuvės šedevrais bei  jo sūnų, ambicingą, jauną virėją Tomą Ščesnavičių, kuriam žinios ir intuicija leidžia receptus kurti akimirksniu, o idėjas įgyvendinti paprastai ir greitai.

 

sefas_rekomenduoja_gera_999x1050

Daug metų šeimoje vykusi tyli kulinarinė vyrų dvikova į televizijos eterį laidoje „Šefas rekomenduoja“ keliasi neatsitiktinai. Pagaliau garsusis virtuvės meistras Robertas Ščesnavičius pripažino, jog sūnus Tomas užaugo ir tapo rimtu konkurentu.

 

„Niekada nesitikėjau, kad Tomas nueis mūsų su žmona pėdomis. Jei atvirai, mes bandėme tam sukliudyti, tačiau, atrodo, jo troškimas buvo stipresnis už visas šios srities problemas, kurias jis matė nuo vaikystės. Vis gi šiandien turiu pasakyti, kad sūnus gali mane pavaduoti net ir labai atsakingame priėmime. Tuo labai džiaugiuosi“, – sako Robertas.

 

Jaunasis šefas Tomas prisimena laikus kai į virtuvę jam buvo draudžiama kelti koją, todėl visas idėjas ir kulinarines naujoves teko susirinkti iš knygų, ragaujant ir pasikliaujant įgimta nuojauta. Tuo metu, kai Robertas Ščesnavičius vadovavo restoranams ir mokė kitus virėjus gastronomijos meno, Tomas slapčia ragavo viską, ką rasdavo šaldytuve.

 

„Tikriausiai mažai kas žino, kad ir mano mama yra profesionali šefė, todėl mūsų namuose visada būdavo įvairiausių gurmaniškų produktų, apskritai, maisto netrūko. Tačiau juo švaistytis niekas neleisdavo, gamindavo tik tėtis, rečiau – mama. Aš už dingusius produktus dažnai gaudavau velnių, bet man tiesiog viena vieta degė, kaip norėjau būti lygiavertis virtuvės šeimininkas. Taip viskas ir prasidėjo, aš tiesiog žiauriai norėjau, kad mane įvertintų“, – prisipažįsta garsaus šefo sūnus Tomas.

 

Du skirtingi virėjai – du skirtingi stiliai ir du požiūriai į tuos pačius produktus. Laidoje „Šefas rekomenduoja kiekvieną šeštadienį du šefai improvizuos vieno pagrindinio produkto tema, todėl žiūrovai galės palyginti, kaip skirtingai su tuo pačiu produktu patiekalus gali pagaminti du skirtingų kartų ir krypčių virtuvės šefai. Niekas nenustebs, jei Robertas Ščesnavičius liks ištikimas klasikinės virtuvės priesakams, o Tomas Ščesnavičius įkvėps tuos, kam nepatinka ilgai krapštytis prie puodų. Intriguojančią tėvo ir sūnaus dvikovą virtuvėje kiekvieną šeštadienį vainikuos du virtuoziški patiekalai.

 

Du šefai namuose geriau nei vienas ir daug geriau nei jokio.  Robertas ir Tomas laidoje „Šefas rekomenduoja“ – jau greitai per BTV.