Lietuvą sukausčius pandemijai iš ekonomistų lūpų skamba geros žinios: neva lietuviai praturtėjo, turi daugiau santaupų, šluoja butus ir kitokį nekilnojamąjį turtą.  Nežinia kiek yra tų, kuriems sunkmečiu sekasi, tačiau žinoma humoristė ir režisierė Violeta Mičiulienė šį laiką sako išgyvenanti išties nelengvai. Juk dingo absoliučiai visi renginiai, o tai – ir pajamos.  Visgi šį nelengvą laiką Violeta išnaudoja 100 procentų: per karanatinus ji gavo 2 diplomus, o pavasarėjant turėtų gauti ir trečiąjį.

 

image005

 

„Aš gaunu net stipendiją, nes vien 10-tukais mokausi. Man paskambino ir pasakė: tau priklauso į mėnesį 39 eurai. Tai aš išsisukinėjau, baikit, nejuokaukit, aš dažnai nebūnu namuose, kas tuos pinigus saugos. Bet atėjus koronai supratau, kad 39 yra ne šiaip Prūsaičio sugalvotas skaičius. Kad tai – pinigai“, – šį vakarą „KK2 penktadienyje“ pasakos žinoma aktorė.

 

Ji prisipažins nenorinti jokių pašalpų, stipendijų, išmokų. Svajoja tik apie tai, kad galėtų dirbti ir užsidirbti.

 

image006

 

„Darbų pilna, pinigų mažai“, – taip 2020-tuosius įvertins dainininkas ir kompozitorius Stano. Per 20-metį jam bus bene pirmieji metai, kai jis šventes namuose sutiks namuose, su šeima. „Nesu šventęs Naujųjų. Kaip jie švenčiami? Iki šiol visada kur nors koncertuodavau, o 12 valandą dažniausiai būdavome kur nors automobilyje, pakeliui į koncertą. Tai gal ir šiemet kartu su Jampolskiu paklausysime ABBA“, – „KK2 penktadienyje“ pasakos Stano.

 

image007

 

2020-tieji – išties išskirtiniai metai. Ne tik kovojame su pandemija, bet ir rinkome naują valdžią. Ar tikrai prie jos gyvenime geriau? „Geriau gyvensime tik 3 mėnesius, kol valdžią mylėsime ir ja tikėsime. Paskui geri jausmai išblės ir prasidės santykių krizė“, – rinkiminę situaciją įvertins komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas.

 

image008

 

Tuo metu buvęs S. Skvernelio patarėjas S. Malinauskas  prisipažins, kad 2020-tieji jam buvo labai įtempti: keitė darbą, kurį laiką buvo bedarbis, pradėjo naujas veiklas, virtusias visą Lietuvą sudominusiais žurnalistiniais tyrimais. Ar jis nebijo rizikuoti? Kokių grasinimų sulaukia ir su kuo kovos teismuose?

 

Išsami  2020-tųjų apžvalga, kurioje – svarbiausi metų įvykiai ir įsimintiniausios  politikų pasakytos frazės, ir kalėdinių dainų repeticija kartu su „Rolling  Box  Band“ jau šį vakarą 19.30 per LNK!