seksualus_apatinis_trikotazas

Seksualus apatinis trikotažas gali leisti pasijusti išties ypatingai – kokybiškas apatinis trikotažas ne tik maloniai priglus prie kūno bei pabrėš visus jūsų figūros privalumus, tačiau ir leis atsiskleisti jūsų charakteriui. Šiame straipsnyje glaustai aptarsime skirtingus seksualaus apatinio trikotažo tipus bei pateiksime patarimus, kaip išsirinkti jums tinkamą. Juk artėja meilės diena, tad palepinkite save!

 

Seksualaus apatinio trikotažo tipai

 

Erotinis apatinis trikotažas moterims gali būti įvairių tipų – priklausomai nuo apatinio trikotažo medžiagos bei stiliaus. Pateikiame dažniausiai ieškomus seksualaus apatinio trikotažo pasirinkimus:

  • Tradiciškai seksualūs apatiniai susideda iš derančių seksualios liemenėlės ir kelnaičių. Galima rinktis prie kūno priglundančius, nėriniuotus ar atvirus apatinius.
  • Seksualūs naktinukai ir peniuarai tinkamas pasirinkimas ir kasdieniniam naudojimui, norint išlaikyti seksualią nuotaiką miegamajame.
  • Seksualių apatinių komplektai ar seksualūs triko yra geriausias pasirinkimas norint tarpusavyje idealiai derančių, išskirtinių erotinių apatinių.
  • Katės kostiumai ir viso kūno kojinės yra ypač gundantis seksualaus apatinio trikotažo pasirinkimas, kuris ypatingai pabrėžia kūno linijas ir išlaiko paslaptingumą.
  • Seksualūs korsetai, tiulio gracijos ir prisegamos kojinės su plonais dirželiais intymiems žaidimams suteikia dar daugiau pikantiškumo ir naujų potyrių.
  • Siekiate atrodyti elegantiškai ir kartu gundančiai? Tuomet seksualūs perregimi tiulio chalatai ir su subtiliais nėriniais suteiks paslaptingumo nuotaiką.
  • Seksualūs aksesuarai, tokie kaip spenelių lipdukai, kūno diržai, antrankiai ir veido kaukės suteiks dar daugiau išskirtinumo ir aštrių pojūčių.
 

Kaip tinkamai išsirinkti seksualų apatinį trikotažą?seksualus_apatinis_trikotazas_3

 

Tam, kad tinkamai išsirinktumėte seksualų apatinį trikotažą, reikia žinoti keletą dalykų – dydį, spalvą, medžiagą bei naudojimą. Žemiau aptarsime kiekvieną iš jų.

 

Renkantis erotinius apatinius svarbu žinoti savo dydį. Kadangi įvairių gamintojų dydžiai gali skirtis, siūlome kreipti dėmesį į konkrečius išmatavimus. Vadovaudamiesi gamintojo pateikta dydžių lentele turėsite daugiau šansų, jog neprašausite net ir rinkdamiesi seksualų apatinį trikotažą internetu. Turėkite omenyje, jog jei pasirinktas apatinis trikotažas netiks, visuomet galite pasinaudoti grąžinimo galimybe.

 

Kitas svarbus aspektas renkantis erotinį apatinį trikotažą moterims – spalva. Tinkamai parinkta spalva atskleis jūsų charakterį bei leis pasijusti išties ypatingai. Ryški spalva, tokia kaip raudona, atskleis jūsų valiūkiškumą bei žaismingą prigimtį, tuo tarpu juodos spalvos seksualūs apatiniai jūsų įvaizdžiui suteiks paslaptingumo bei fatališkumo.

 

Bene svarbiausias dalykas renkantis apatinį trikotažą – medžiaga. Tinkamai pasirinkta medžiaga maloniai priglus prie jūsų kūno bei leis jaustis patogiai. Seksualus apatinis trikotažas tiesiog neįsivaizduojamas be nėrinių. Rinkitės nėriniuotą apatinį trikotažą jei norite pasijusti itin seksualiai. Nėriniai, suderinti su perregima tiulio medžiaga, sukurs išties kraują kaitinantį įvaizdį. Ieškote šio to ypatingo? Odos imitacijos bei šlapio efekto apatiniai suteiks jūsų įvaizdžiui nepamainomo išskirtinumo.

 

Paskutinis dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį renkantis seksualius apatinius – jų naudojimas. Ar šį apatinį trikotažą rengsitės dažnai ar tik ypatingoms progoms? Jei planuojate erotinius apatinius dėvėti dažnai, galbūt net kas vakarą, verta atkreipti dėmesį į tai, ar su jais išties jausitės patogiai, ar pasirinktas trikotažas nevaržys jūsų judesių. Jei ieškote seksualių apatinių išskirtinei progai, turite neribotą erdvę atsiskleisti fantazijai ir eksperimentavimui!

 

Intymipagunda.lt siūlo platų seksualių apatinių moterims asortimentą. Čia rasite visko, nuo seksualių apatinių komplektų iki seksualių liemenėlių, kelnaičių, naktinukų, suknelių bei peniuarų. Garantuojame kokybę ir užtikriname, jog kiekviena moteris išsirinks sau idealiausią variantą!