(12.23–01.20)

Stichija Žemė.
Planeta Saturnas.
Sėkmingos dienos Antradienis ir šeštadienis.
Metų laikas Žiema.
Akmenys Rubinas ir oniksas.
Metalas Švinas.
Augalai Kukmedis, uosis, kanapės ir gluosnis.
Globojantys gyvūnai Ožka ir asilas.
Laimingas skaičius 25.
Spalvos Juoda, pilka, mėlyna, žalia ir kiti tamsūs atspalviai.
Automobilis Didelis ir galingas. Vairuodami tokią transporto priemonę jaučiasi saugūs ne tik fiziškai, bet ir emociškai.
Geriausia dovana Tai gali būti iš kartos į kartą perduodama relikvija arba tiesiog sendaikčių turguje nupirkta dovanėlė. Ypač žavisi antikvariniais laikrodžiais.
Tinkamiausios gyventi arba aplankyti šalys Indija, Meksika, Sudanas, Haitis, Bulgarija, Didžioji Britanija, Lietuva, Čekija, Slovakija.
Augintiniai Tinka žuvytės, žiurkėnai, šinšilos ir kiti uždaroje erdvėje laikomi gyvūnai.
Teigiamos savybės Organizuotumas, tvarkingumas, praktiškumas, etiškumas, kruopštumas.
Neigiamos savybės Materializmas, pokyčių baimė, išpuikimas, keliaklupsčiavimas, perdėtas perfekcionizmas.
Mėgsta Patikimumą, profesionalumą, sąžiningumą, tradicijas ir nuolat išsikelti naujus tikslus.
Nemėgsta Nežinomybės, aiškaus tikslo nebuvimo ir negarbingo elgesio.
Laisvalaikio pomėgiai Laisvu metu šio ženklo atstovai stengiasi veikti ką nors tokio, dėl ko aplinkiniai jais žavėtųsi ir jaustų pagarbą. Deja, patiems tokia veikla retai teikia malonumą. Tačiau Ožiaragiai pernelyg pareigingi, kad gyventų dėl to, kas teikia džiaugsmą.
Porų suderinamumas Labiausiai tinka Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Visiškai netinka Šaulys.
Partnerystė Ožiaragiams sunku rasti antrąją pusę, todėl ilgai būna vieni. Patys dėmesį priešingos lyties atstovams rodo retai, o gerbėjus atbaido jų šaltumas. Šeimą sukuria vėlai, bet paprastai visam gyvenimui. Dėl mylimo žmogaus gali paaukoti viską. Tai itin ištikimi partneriai, kurių nedomina jokie romantiški nuotykiai.
Seksualumas Šio ženklo atstovai labai santūrūs, todėl netgi su mylimu žmogumi lovoje elgiasi itin droviai. Jie niekada neprisipažįsta, kas juos jaudina ir ką norėtų išbandyti.
Erogeninė zona Keliai.
Draugystė Iš pirmo žvilgsnio Ožiaragiai atrodo šalti ir nedraugiški. Tačiau geriau juos pažinus paaiškėja, kad tai yra itin lojalūs ir nieko negailintys bičiuliai. Šio ženklo atstovai nejaukiai jaučiasi nepažįstamų žmonių kompanijoje, todėl stengiasi nuo jų atsiriboti.
Tėvystė Būna griežti, bet teisingi tėvai. Į vaikų auklėjimą žiūri kaip į labai rimtą darbą. Stengiasi ugdyti mažųjų moralę ir protą. Ožiaragiams sunkiau sekasi sutarti su mažais vaikais, bet šiems ūgtelėjus viskas stoja į savo vėžes.
Sveikata Dėl pokyčių baimės ir drovumo šio ženklo atstovai dažnai patiria įtampą, todėl turi įvairių psichologinių problemų. Apskritai Ožiaragių organizmas gana stiprus, tačiau norint išvengti ligų būtina vartoti vitaminus.
Profesija Tai labai atsakingi ir organizuoti žmonės, suplanuojantys kiekvieną smulkmeną. Jeigu viskas vyksta ne taip, kaip tikėjosi, jaučia didelį stresą. Dažniausiai renkasi ramias, monotoniško darbo reikalaujančias profesijas: buhalteriją, ekonomiką, teisę ir kt. Tačiau trokšta nuveikti ką nors, kas būtų ilgam įrašyta į žmonijos istoriją.
Aprangos stilius Svarbiausia, kad apranga būtų patogi. Ožiaragiai nemėgsta vaikščioti po parduotuves ir išsiskirti iš minios. Labiausiai patinka žemiškos spalvos. Norint netapti pilkomis pelėmis, rekomenduojama nešioti aksesuarus.
Namų interjeras Mieliausiai renkasi klasikinį interjerą. Šio ženklo atstovams svarbu, kad namai būtų ne gražūs, o patogūs. Nemėgsta šiuolaikinių technologijų ir dekoracijų. Priimtiniausi natūralūs pasteliniai atspalviai. Jeigu nori ko nors drąsesnio, renkasi įprastas kombinacijas, pavyzdžiui, juodos ir baltos spalvų kontrastą. Taip pat žavisi rankų darbo dekoracijomis.
Mityba Stengiasi maitintis sveikai, tačiau pripažįsta tik tradicinę virtuvę. Valgant vienodą maistą dažnai pradeda trūkti vitaminų ir mineralinių medžiagų. Dėl to svarbu vartoti kuo daugiau vaisių ir daržovių. Taip pat gerti daug skysčių, antraip sutriks medžiagų apykaita.
Sportas Norint gerai jaustis, Ožiaragiams būtina mankštintis. Deja, norint pasiekti gerų rezultatų, teks nemažai paplušėti. Labiausiai tinka ištvermės reikalaujančios sporto šakos: laipiojimas uolomis, važinėjimas dviračiu kalnuotais keliukais ir kt.
Žymūs Ožiaragiai S. Povilaitis, L. Kleiza, I. Dapkūnaitė, V. Alekna, L. Graužinienė, E. Preslis, M. Dietrich, M. Ali, B. Franklinas, D. Vašingtonas.