Vienas gražiausių dalykų rudenį – tai krentantys spalvoti lapai. Ar žinojote, kad gražią rudens dieną galite išsiburti ateitį iš nukritusių lapų? Pranašauti ateitį iš lapų labai paprasta – tam nereikia jokių ypatingų žinių ar gebėjimų. Gali būti, kad išmintingas atsakymas atvers jums akis, padės suprasti tiesą.

 

Gamta yra galingas įrankis magijoje. Žolė, lapai, žiedai – tai magijos elementai, kuriais naudojantis galima nuspėti įvykių eigą ar pamatyti bloga lemiančius ženklus. Buriantis rudenio lapais galima akies krašteliu pažvelgti į ateitį, sužinoti, kaip pritraukti sėkmę tam tikromis gyvenimo aplinkybėmis.

 

Viskas, ko šiam burtui reikia – tai devyni, trijų spalvų lapai (geltoni, raudoni ir žali) ir nedidelė dėžutė ar maišelis. Lapus sudėti į maišelį ar dėžutę ir sukratyti, kad gerai susimaišytų. Tada nežiūrint ištraukti tris lapus. Tada pažvelkite, kokių spalvų ištrauktieji lapai. Spalvų kombinacija – tai atsakymas į rūpimą klausimą.

 

Trys raudoni lapai. Turite daug didelių vilčių. Stengiatės, kad dėmesio užtektų viskam: ir šeimai, ir darbui, ir draugams. Turite daug pareigų, todėl jums prireiks optimizmo ir ištvermės. Nebijokite kūrybingai spręsti problemas. Išklausykite visus patarimus, tačiau patys priimkite galutinį sprendimą.

 

Du raudoni ir vienas geltonas lapas. Dabar jūsų gyvenime kūrybinės sėkmės periodas. Puikiai atliekate tarnybines pareigas. Kolegos ir vadovybė yra sužavėti jūsų talentu. Metas atskleisti savo kūrybingumą. Puikus metas pradėti piešti, kurti, šokti ar užsiimti kita menine veikla.

 

Vienas raudonas ir du geltoni lapai. Toks derinys pranašauja lemtingą susitikimą, romantišką pažintį, meilę. Pamirškite tai, kas buvo praeityje, neanalizuokite savo jausmų, nebijokite klysti. Viskas bus gerai!

 

Du raudoni ir vienas žalias lapas. Esate per daug atsargus, neryžtingas, dvejojantis. Baimė gali pakišti koją, siekiant paaukštinimo, ieškant naujo darbo ir panašiose situacijose. Galbūt jau laikas nustoti bijoti ir pradėti veikti?

 

Vienas raudonas ir du žali lapai. Dažnai gailitės, kad nepavyko įgyvendinti visų svajonių. Nustokite save kritikuoti ir pradėkite labiau džiaugtis tuo, kas gero įvyko jūsų gyvenime.

 

Trys geltoni lapai. Visas pasaulis jums po kojų. Ko imsitės, viskas pavyks. Šiuo laikotarpiu galite tikėtis kilimo karjeros laiptais. Šiuo metu jūs spinduliuojate grožį, todėl esate labai patrauklus priešingai lyčiai.

 

Du geltoni ir vienas žalias. Prasideda sunkusis periodas. Tačiau nepulkite į paniką, nenutiks nieko siaubingo, nors nerūpestingo gyvenimo dabar nesitikėkite. Nenusiminkite, periodas nesitęs ilgai. Nepamirškite į gyvenimo sunkumus žiūrėti su humoru.

 

Vienas geltonas ir du žali. Meilės fronte situacija įtempta. Gali nutrūkti santykiai dėl trečio asmens. Šiuo gyvenimo laikotarpiu gali išryškėti blogiausios artimų žmonių savybės. Paaiškės, kurie žmonės yra tikri, o kurie tik tokiais apsimeta.

 

Trys žali lapai. Netinkamas metas imtis naujos veiklos, įgyvendinti senas svajones. Dabar geriau laikytis nuošalėje. Nešvaistykite savo energijos, rūpinkitės sveikata. Galite užsiimti joga, kuri ramina nervus.