Penktadienį pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ įvyko jau rytoj, sausio 20 dieną, startuojančio naujo formato TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ pristatymo šventė. Projekte 12 ištekėti besiruošiančių moterų varžysis dėl šanso laimėti išvaizdos pokyčius ir net pačią vestuvių šventę. Šou kūrėjai ir renginio svečiams leido pasijusti tarsi tikroje vestuvių puotoje. Būtent tokią šventę laimės projekto nugalėtoja.

 

DSC_7357 (Small)

 

Visą dieną trukusius itin laukiamo realybės šou „Misija: vestuvės“ filmavimo darbus vainikavo gausų būrį svečių sukvietęs projekto pristatymo vakarėlis. Čia susirinko ne tik projekto partneriai, bet ir jau netrukus savo jautrias istorijas TV ekranuose papasakosiančios būsimos nuotakos su būsimais vyrais.

 

DSC_7390 (Small)

 

Prabangioje pramogų ir poilsio centro „Belmontas“ Arkų salėje susirinkę svečiai pasijuto kaip tikroje vestuvių puotoje. Čia profesionalūs restorano šefai pasirūpino išskirtiniu meniu – svečiai ragavo oto kepsnį su migdolo plutele, kaparėliais bei laukiniais ryžiais, kalakutienos kepsnį su batatų-triufelių piurė ir lengvu grietinėlės padažu, įvairiausius užkandžius ir desertus.

 

DSC_7400 (Small)

 

Projekto pristatymo svečiai pasijuto tarsi tikroje vestuvių puotoje ne tik dėl nuostabios vietos ir puikių patiekalų, bet ir dėl vestuvėmis alsuojančios atmosferos – aplinka, gėlėmis ir dekoracijomis rūpinosi „Vestuvių studija by Viktorija Amkoladzė“, susirinkusiems svečiams dainavo jaunieji dainininkai iš Kauno Matas ir Dangiras.

 

DSC_7404 (Small)

 

Dalyvės pristatyme pasirodė dėvėdamos domino kaukes. Mat filmavimo darbai jau intensyviai vyksta, kai kurioms dalyvėms kelias į pokyčius jau prasidėjęs, tad šou kūrėjai nenorėjo atskleisti kortų ir išduoti, kurios iš dalyvių jau pateko į kitą etapą – laimėjo išvaizdos pokyčius ir kelialapį į finalą, kuriame finalininkės susikaus dėl pagrindinio prizo – vestuvių puotos.

 

DSC_7415 (Small)

 

Projekto prodiuserė  ir vedėja Vaida Skaisgirė neslėpė dėkingumo tiek šou dalyvėms, tiek projekto partneriams, tiek savo komandai. „Noriu padėkoti visoms dvylikai projekto dalyvių – nuostabioms moterims, nebijojusioms atverti savo širdis visai Lietuvai. Tvirtai tikiu, kad jų istorijos įkvėps ne vieną, visai nusivylusiems padės iš naujo patikėti šviesiu rytojumi. Taip pat dėkoju visiems projekto partneriams už pasitikėjimą, išties didelė garbė dirbti su tokiais profesionalais. Kartu kardinaliai pakeisime ne vienos moters gyvenimą“, – džiaugėsi V. Skaisgirė.

 

DSC_7417 (Small)

 

„Visus žiūrovus,, pasiilgusius jaudinančių, prasmingų, gražių ir įdomių projektų, jau nuo rytojaus, šeštadieniais 18 valandą kviečiu stebėti „Misija: vestuvės“, – kalbėjo prodiuserė.

 

DSC_7420 (Small)

 

Sveikinimo žodį taip pat tarė estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ vadovė ir lazerių specialistė Gražina Meilutienė. „Malonu dalyvauti tokiame projekte. Merginų istorijos jautrios ir labai įdomios, per televiziją turbūt sunkiai patikėtumėte, kokios jos tikros. Bet gyvai malonu prie pasakos prisiliesti, prie gražiausios šventės kūrimo prisidėti tikrai malonu“, – sakė G. Meilutienė.

 

DSC_7423 (Small)

 

Vakarėlio dalyvius pasveikino „SV“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centro gydytojas Saulius Vikšraitis: „Buvo įdomu ir malonu susipažinti su dvylika nuotakų, net prisiliesti skalpeliu, – šypsojosi gydytojas. – Viskas tik tam, kad moterys būtų pasitikinčios savimi ir iš pelenių taptų princesėmis, o jų vestuvės būtų nuostabios.“

 

DSC_7426 (Small)

 

„Noriu padėkoti merginoms, kurios pasitikėjo, nes kai yra pasitikėjimas, tuomet malonu dirbti ir kurti nuostabią šypseną. Man labai džiugu, kad šiandien šios moterys, išgyvenusios tiek daug, šiandien vėl šypsosi ir šviesiai žvelgia į rytojų“, – kalbėjo estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovė Eglė Kunčiuvienė.

 

DSC_7447 (Small)

 

 

Dalyvių grožiu pasirūpinusios internetinės parduotuvės „KlipShop“ atstovė Viktorija Gasaitienė būsimoms nuotakoms dėkojo už atvertas širdis. „Aš galiu tik padėkoti merginoms už dalyvavimą, ačiū Vaidai už gražią idėją. Nors grožis nėra svarbiausias dalykas pasaulyje, gera žiūrėti į veidrodį ir džiaugtis tuo, ką jame matai. Ačiū visai komandai, tikiuosi, tai nepaskutinis projektas“, – šypsojosi V. Gasaitienė.

 

DSC_7569

 

Naujajame realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvaus 12 tuoktis besiruošiančių moterų, kurios televizijos žiūrovams atskleis jautrias, jausmingas ir, svarbiausia, tikras savo gyvenimo istorijas. Nuo gimimo plaštakų neturinti gražuolė manekenė, pasiryžusi tekėti už savo gyvenimo meilės; išsiskyrusi, vaikelio netektį išgyvenusi, dabar net keturių vaikų mama, pasiruošusi prie altoriaus žengti antrą kartą – žiūrovų laukia kino scenarijų vertos istorijos!

Šou dalyvėms teks įnirtingai pakovoti tiek dėl visokeriopo išvaizdos patobulinimo, tiek pagrindinio prizo – kiekvienoje laidoje žiūrovai išvys po dvi nuotakas, tačiau tik vieną jų laimės svajonių išvaizdos pokyčius bei kelialapį į finalą, kuriame jau patobulinusios savo išvaizdą dalyvės susikaus dėl pagrindinio prizo – savo svajonių vestuvių. Šou veda projekto kūrėja, prodiuserė Vaida Skaisgirė.

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – jau nuo sausio 20 dienos, šeštadieniais, 18.00 val. tik per TV3!

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt