Šįvakar TV3 televizijos eteryje įvyko naujo realybės šou „IššŪKIS kaime“ premjera, kurioje netrūko sensacijų. Viena jų – pirmasis iškritimo vakaras, kuriame teko susigrumti autobuso vairuotojui Algimantui Ulvydui ir keistuolei sendaikčių prekeivei Agnei Čepulytei. Pastaroji tapo pirmoji realybės šou palikusi dalyvė.

 

D4P_9828

   

Premjerinėje realybės šou laidoje dešimties miestiečių laukė nemenki iššūkiai: apleistame kluone jiems teko įsirengti namus, patiems pasistatyti lauko tualetą ir dušą bei rauti kelmus, kuopti tvartą. O vakare jų laukė sunkiausia dienos dalis – pašalinti vieną iš dalyvių.

 

D4P_9859

 

Šįvakar televizijos žiūrovai išvydo ne tik pirmąsias dalyvių traumas, bet ir projekto filmavimo aikštelėje apsilankiusius greitosios pagalbos medikus. Žvaigždžių kirpėjas Robertas Danilevičius dirbdamas ūkio darbus susižalojo ranką, o į išlikimo kovą pasiųstai Agnei pasijutus blogai buvo iškviesti medikai.

 

D4P_9876

 

Sunkus Roberto triūsas atsipirko ir projekto vedėjas, Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovas Jonas Pranaitis jį išrinko geriausiu savaitės darbininku, o silpniausia savaitės darbininke tapo Agnė. Taip moteris užsitarnavo pirmąją kėdę išlikimo kovoje.

 

D4P_9901

 

Tiesa, realybės šou premjera neapsiėjo ir be akibrokštų. Iškritimo vakaras pažėrė ne vieną staigmeną. 41-erių niekada alkoholio nevartojęs, nerūkęs ir su moterimi nesimylėjęs Algimantas sulaukė vieningos dalyvių kritikos ir buvo pasiųstas dalyvauti iškritimo kovoje.

 

Agnė Čepulytė_nuotr.Darius Gražys

 

„Aš nedalyvauju jokiuose sąmoksluose ir intrigose. Čia yra susitarimas. Akivaizdu. Kitą savaitę vėl pasiūsite mane čia pat ir vėl tą patį darysite. Į akis vieną stenate, už akių – kitą. Negaliu žiūrėti, atvirai sakau į akis, nenoriu būti su veidmainiu būriu“, – išklausęs kitų dalyvių nuomonę karščiavosi vyras.

 

Išlikimo kovoje dėl sveikatos sutrikimų dalyvauti negalėjusią Agnę atstovavo kitas projekto dalyvis, žinomas didžėjus Modestas Žilionis. Po išlikimo kovos specialios rungties projektą palikti turėjo Algimantas, tačiau Agnė pati pasisiūlė užleisti jam savo vietą.

 

„Norėčiau tarti žodį ir paprašyti visos kompanijos, kad priimkit Algimantą ir duokite jam dar vieną šansą. Man tikrai laikas jau važiuoti namo ir susirūpinti savo sveikata. Taip man pasakė medikai ir aš turiu jų klausyti. O aš manau, kad Algimantas vertas dar tikrai vieno šanso. Gal jis kai kuriose situacijose jus užkniso, bet pasistenkite, duokite jam šansą“, – kalbėjo savo noru projektą palikusi Agnė.

 

Su realybės šou „IššŪKIS kaime“ pirmosios išlikimo kovos dalyviais susipažinsite čia:

 

Agnė Čepulytė – realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyvė:

 

 

Algimantas Ulvydas – realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyvis:

 

 

Modestas Žilionis – realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyvis:

 

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos įmonė „AutoRENT24.lt“ ir automobilių pardavėjas „Inchcape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!
 

Nuotraukos: tomasfoto.lt