Kiekvieną trečiadienį juoktis iki ašarų priverčianti TV3 laida „Svogūnų Lietuva“ ir šį kartą nepamiršo daugiausiai dėmesio sulaukusių nutikimų. Šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. tradiciškai bus išdalinti keturi svogūnai įsimintiniausių praėjusios savaitės įvykių herojams.

 

TV3_SL_Elonas

 

Laidos „Svogūnų Lietuva“ studijoje televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė bus apdovanota auksiniu svogūnu „Už elitinio borto“.

 

Toks įvertinimas jai bus įteiktas už žiniasklaidoje garsiai nuskambėjusį konfliktą su renginių organizatore Rasa Arlauskiene. Praėjusią savaitę dvi žinomos moterys atsidūrė dėmesio centre, kai J. Leonavičiūtė buvo išprašyta iš R. Arlauskienės rengto vakarėlio.

 

TV3_SL_Jolanta

 

Laidos „Svogūnų Lietuva“ žiūrovai pirmieji išgirs šio konflikto atomazgą. Į studiją apdovanojimo atvykusi Jolanta pasakos, kad ji tikrai nesupranta, kodėl buvo išprašyta. Tuo tarpu vakarėlio organizatorė Rasa tikins, kad Jolanta, toliau eskaluodama šią temą, neva tik darosi sau reklamą.

 

TV3_SL_Jolanta_Monika

 

Savaitės nuodėmingiausius apdovanojanti laida ekonomistei Aušrai Maldeikienei įteiks svogūną „Už kovą prieš viską ir už bet ką“. Aštriais pasisakymais garsėjančios Vilniaus miesto tarybos narės kritikos šį kartą susilaukė kultūristas Andrius Pauliukevičius. Moteris jį išvadino lėkštu ir primityviu vyruku, kuriam rūpi tik jo raumenys.

 

TV3_SL_Rasa_Arlauskiene

 

Kam atiteks kiti svogūnai? Kokią itin garsią Lietuvos laidų vedėją parodijuos „Svogūnų Lietuvos“ vedėja, aktorė Monika Vaičiulytė? Ir kas laidos filmavime apnuogino raumenis? Atsakymai – jau šįvakar 20.00 val. per TV3.

   

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!