Kartais sakoma, jog meilė muzikai vienija visus. Ir tai – tikra tiesa. Jau netrukus septintąjį kartą startuosiančiame LNK televizijos projekte „Žvaigždžių duetai” susitiks buvęs „B’avarijos” narys Jonas Jonušas, kitas buvęs „bavaras”, projekto muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus, Deivydo mylimoji Katažina ir buvusi jo žmona, šou vedėja Natalija Bunkė. D. Zvonkus neslepia: „Taip, visa Lietuva – vienas didelis, o gal net ir nelabai, švogerių kraštas. Viskas persipynę, susipynę, apsipynę… Turbūt net ir atsitiktinėse grupelėse surastume įvairių ryšių. O kaip viskas klostysis, pamatysime netrukus”.

 

Sulaukęs pasiūlymo dalyvauti projekte kartu su Katažyna ir visa grupe „Pop Ladies” Jonas nė nesudvejojo: „Scena mane veža. Ir baimės aš nejaučiu, tik adrenaliną, kurio iš tiesų labai pasiilgau. Pagaliau, nebesu jauniklis, tad kada dar, jei ne dabar? Balsą tikrai turiu, dainuoti moku. Ir žmonės sako, kad mano dainavimą visai „laikina“. Valio!”.

 

Prieš daugiau nei dešimtmetį Joną Jonušą kartu su grupe „B’avarija” galėjome matyti visuose televizijos kanaluose, didžiausiose koncertų salėse, tačiau Jonas, palikęs grupę, pradėjo dirbti IT srityje. Šiandien Jonas Jonušas – verslininkas, pasaulinės kompanijos „Apple” atstovas Baltijos šalims.

 

„Gal nuskambės keistai, bet aš Joną pažįstu būtent kaip puikų IT specialistą. Kažkada Zvonkus pasiūlė kreiptis į jį pagalbos ir likau labai patenkinta. O dabar labai noriu sužinoti, kaip gi jam seksis su mūsų grupe. Tikiu, jog patenkinta liksiu ir šį kartą”, – apie Jono dalyvavimą projekte kalbėjo Natalija Bunkė.

 

Tačiau net ir pasinėrus į kur kas racionalesnį verslą, Jono keliai su muzika iki galo nebuvo išsiskyrę. „Vis pakoncertuodavau tai šen, tai ten su soline programa. Nuo muzikos niekada nebuvau labai nutolęs. Matyt, tai jau – mano kraujyje”, – šypsosi Jonas.

 

Jonas po pirmojo susitikimo su merginomis liko maloniai nustebintas: „Aš pats nesitikėjau, kad tos merginos turi tokius balsus. Manau, bus tikrai įdomu, o ir idėjų bent kol kas netrūksta. Visų kortų atskleisti nenoriu, bet, panašu, jog kortos iškrito neblogos”.

 

Savo naujuoju partneriu liko patenkintos ir grupės „Pop ladies” merginos. „Man labai svarbus pirmasis įspūdis, o jis buvo puikus. Jonas turi gerą humoro jausmą, nuostabų balso tembrą ir mūsų muzikiniai skoniai panašūs. Iš karto radome bendrą kalbą”,- pasakoja neseniai LNK šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra” laimėjusi Katažyna.

 

„Svarbu, kad pasirodė labai motyvuotas ir pasirengęs rimtam darbui. O tai didelis pliusas, visi žinome, kokia Katažyna maksimalistė. Mes visos nusiteikusios rimtai dirbti, jei ką – tai ir Jonui tinginiauti neleisime”,- pritaria kita „Pop ladies” narė Oksana Pikul.

 

„Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo”- LNK eteryje jau sausio 26 dieną, 19:00 val.