Švietimas visuomet sulaukia prieštaringų nuomonių – ar mūsų švietimo sistema yra teisinga ir pritaikyta visiems vaikams? LNK laidoje „Mes pačios“ kalbintos pirmos privačios mokyklos Lietuvoje įkūrėjos ir vadovės įsitikinusios, kad tik holistiškai ugdant vaiką galima pasiekti gerų rezultatų.

 

mes_pacios_liubertiene
„Apsupant jį įvairių sričių specialistais, ne tik mokytojais, bet ir psichologais, reikalui esant, ir logopedais, galime pasiekti labai gerų rezultatų“, – teigia Agnė Liubertaitė-Amšiejė, Vilniaus privačios gimnazijos veiklų vadovė. Ji taip pat priduria, kad vaikas, kuriam nesiseka matematika, nėra negabus, tiesiog su juo turi dirbti įvairios sudėties komanda. Jaunos moters mama, pirmos privačios mokyklos įkūrėja Tatjana Liubertienė jai antrina ir priduria, kad bet kokia sukurta tobula metodika praranda prasmę, jeigu yra pateikiama neteisingai.

 

mes_pacios_liubertienee

 

Žvalgantis po mokyklą, į akis krinta modernumas, interjeras ir įvairūs technologiniai sprendimai. Laidos vedėjai Nijolei Pareigytei-Rukaitienei iškilo klausimas, ar modernus interjeras sufleruoja, kad ir mokymosi metodai yra modernūs. Pašnekovės nedvejodamos skuba paprieštarauti ir pabrėžia, kad, nors tai gali palengvinti mokymosi procesą, tai tikrai nereiškia, kad ugdymo procesas irgi šiuolaikiškas. Moterys įsitikinusios, kad Vilniaus privačioje gimnazijoje yra ne tik graži aplinka, bet ir inovatyvūs sprendimai – vienas iš jų yra virtuali mokykla, kur vaikai pagal specialią programą gali mokytis per nuotolį, o tai be galo aktualu šiais laikais, kai tėvai taip pat gali rinktis, iš kurios pasaulio vietos jie nori dirbti.

 

Kaip įkūrėjai Tatjanai Liubertienei kilo mintis įkurti tokią mokyklą dar prieš trisdešimt metų ir daugiau apie išskirtinį ugdymo procesą galėsite išgirsti laidoje „Mes pačios“. Taip pat joje Kristina Ivanova dalinsis naudingais patarimais, kaip išlaikyti plaukų grožį bei sveiką išvaizdą, o gydytoja odontologė pasidalins informacija apie parodontozę ir jos gydymo galimybes. Visa tai – jau šį šeštadienį 9.30 val. per LNK.