„Lietuvos ryto“ televizija gražiausią pavasario šventę Velykas kviečia švęsti kartu ir pristato  ypatingą šventinę programą, kurioje suksis kultiniai filmai kiekvienam šeimos nariui ir ryškiai spindės visas Holivudo žvaigždynas. Ir tai dar ne viskas, ką „Lietuvos ryto“ televizija parengė savo žiūrovams. Velykų staigmena ištikimiausiems – milžiniško populiarumo užsienyje sulaukusi biografinė drama apie Rusijos estrados karalienę Anną German, kurią įkūnijo stulbinamai į ją panaši Lietuvos lenkaitė Joanna Moro.

 

„Tai nuostabus, puikus ir sudėtingas vaidmuo, – džiaugėsi Vilniuje užaugusi J. Moro ir sakė, kad šis vaidmuo pakeitė jos gyvenimą. – Kai kurios aktorės tokios galimybės laukia visą gyvenimą. Esu dėkinga likimui, kad turėjau tokią progą.“

 

Baltuoju scenos angelu vadintą legendinę atlikėją išgarsino ne tik talentas, kuris pakerėjo net Joną Paulių II, bet ir tragiškas likimas. Tėvo ir mažojo broliuko netektis, elgetavimas, valdžios persekiojimas, siaubinga autokatastrofa, ilgas kelias į pripažinimą, vėžys – visa tai garsi žvaigždė patyrė per dramatišką savo gyvenimą.

 

„Annos likimas buvo beprotiškai sunkus, bet šios moters veidą visuomet puošė šypsena. Šis serialas padeda atsigręžti į savo gyvenimą ir pažvelgti kitomis akimis. Suprasti, kad galbūt dar ne viskas prarasta, kad neverta nuleisti rankų – reikia kovoti“, – savo heroję pristatė aktorė J. Moro.

 

Serialą „Anna German“, kuris Lenkijoje prie ekranų prikaustė per 7 milijonus, o Rusijoje per 22 milijonus žmonių, Velykų savaitgalį žiūrovai galės pamatyti nuo pradžios iki pabaigos, visas 10 serijų.

 

Taip pat specialioje programoje – įdomiausi filmai, „subalansuoti“ įvairiausio skonio žiūrovams. Sekmadienį, pirmąją Velykų dieną, 22.30 val. „Lietuvos ryto“ televizija prie ekranų pakvies  išsiilgusius romantikos bei detektyvų ir parodys nuostabią juostą „Naktinis traukinys į Lisaboną“ su anglų  kino žvaigžde Džeremiu Aironsu (Jeremy Irons). O pirmą valandą nakties eteryje karaliaus jaudinanti drama „Geras“ apie dviejų vyrų draugystę Antrojo pasaulinio karo fone ir išbandymus, atsidūrus skirtingose barikadų pusėse.

 

Sekmadienį, antrąją Velykų dieną, nuo 9.50 val. žiūrovus žadins net dvi fantastinio nuotykių filmo „Bibliotekininkas“ dalys: „Likimo ieties beieškant“ ir „Sugrįžimas į karaliaus Saliamono kasyklas“.  Vakare 21.30 val. geros nuotaikos dozę garantuos gangsterių komedija „9 jardai“ su kino „kietu riešutėliu“ Briusu Vilisu (Bruce Willis) ir serialo „Draugai“ žvaigžde Metju Periu (Matthew Perry). Šventinę programą 23.05 val. vainikuos garsiosios Salmano Rušdžio (Salman Rushdie) novelės „Vidurnakčio vaikai“ ekranizacija. Švęskite Velykas su „Lietuvos ryto“ televizija.