Visą Lietuvą nustebinusios trečiosios  Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus vestuvės buvo mįslė net artimiausiems jo bendražygiams. Viena iš jų, Donalda Meiželytė – ne tik Vilniaus miesto tarybos, bet ir Laisvės partijos valdybos narė. Šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ ji pirmą kartą prabils apie tai, kaip praėjusį rudenį pasikeitė Vilniaus meras.

 

Still0924_00005

 

„Prieš metus meras pradėjo labai kūsti, labai blogti, buvo irzlesnis, kategoriškesnis. Aš mačiau, kad yra kažkas blogai. Daug kas tą pastebėjo, nes matėsi, kad žmogus tiesiog akyse krenta. Net galvojau, kad gal onkologija, gal kažkokia liga“, – sako D. Meiželytė, vėliau sužinojusi, kad R.Šimašiaus šeimoje bręsta skyrybos.  Žinia apie mero šeimos griūtį  jai buvo absoliučiai netikėta. Bet dar labiau nustebino mero pranešimas dieną prieš trečiąsias vestuves.

 

Still0924_00001

 

„Apie tai, kad  tuokiasi, tai pranešė frakcijos pokalbių grupėje dieną prieš. Parašė, kad praneš apie santykius su Gilma. Aš nežinojau, kas yra Gilma, pradėjau gūglinti, radau tris Gilmas ir viena iš jų buvo Gilma Teodora. Galvoju, puiku. Manau, tai nebuvo ilgai slėpti santykiai, nes vis tiek būtų išlindę“.

 

Still0924_00002

 

Nors D. Meiželytė džiaugiasi naująja mero laime, kiti „KK2 penktadienio“ svečiai  bus gerokai kategoriškesni. „R. Šimašius pamynė mero vardą ir turėtų atsistatydinti“, – neabejoja politikas Žilvinas Šilgalis.

 

„Aš tų gaidukų tai nemyliu, nes yra žmonės su dvigubais dugnais. Deklaruoja stebuklingiausias vertybes ir staiga vieną dieną  lieka žmona ant ledo su  skolom. Ir žiniasklaida visa gėrisi, ach, Šimašius su jauna gražia žmona. Ką galvoti tai paliktai, kada juos rodo besišypsančius?“ -  sako  taip pat skyrybas išgyvenusi buvusi Seimo narė, poetė Dalia Teišerskytė.

 

Garsiausios šių dienų jausmų istorijos ir sudaužytų bei jau pagijusių širdžių reikalai – šį vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“.