Žiūrimiausia televizija Lietuvoje LNK, rodanti naujausias didžiausių Holivudo studijų kino juostas,  per šventinę savaitę nuo Kalėdų iki Naujųjų metų transliuos rekordinį skaičių – daugiau nei 80 filmų – pripažintų kino dramų, prestižinių apdovanojimų sulaukusių romantinių komedijų, rafinuotų trilerių.

 

Daugiau nei 80 filmų maratone – ir ilgai lauktos televizinės premjeros „Ketverios Kalėdos“ su Vince Vaughnu  ir Reese Witherspoon, nauja kultinės komedijos „Didžiosios motušės namai“ dalis „Obuolys nuo obels“, kriminalinis trileris „Metro užgrobimas 123“ su dviejų „Oskarų“ laureatu Denzeliu Washingtonu bei komedija „Jis sako „Taip!” su neprilygstamuoju komiku, „Auksinių gaublių“ laimėtoju Jimu Carey.

 

Naujametinės LNK programos puošmena – tris „Oskarus“ pelniusi ir net trylikai nominuota drama „Keista Bendžamino Batono istorija“, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko dvi neprilygstamai talentingos „Oskaro“ laureatės Cate Blanchett ir Tilda Swinton bei vienas brangiausiai apmokamų pasaulio aktorių Bradas Pittas. Pastarajam kiekvieną filmavimo dieną grimerinėje tekdavo praleisti penkias valandas, kad jis įsikūnytų į savo herojų. Nenuostabu: pagal Francis Scott Fitzgeraldo romaną Bendžaminas Batonas gimė būdamas 80-ies metų senukas ir kasmet vis jaunėjo.

 

LNK šventiname eteryje – ir neįtikėtino populiarumo Lietuvos kino teatruose sukaukusi juosta, visiškas  Rusijos hitas, legendinės komedijos tęsinys „Likimo ironija, arba laimingų Naujų!“. Eilės į filmą prie Lietuvos kino teatrų kasų priminė sovietmetį, maža, to, dirbo net bilietų perpardavinėtojai. Pagrindiniai kultinės komedijos tęsinio herojai – pirmosios juostos personažų vaikai, patenkantys į jų tėvams nutikusią situaciją. Filme vaidina ne tik naujosios kartos rusų aktoriai, bet ir komedijos „Likimo ironija, arba Po pirties“ žvaigždės Andrejus Miagkovas, Jurijus Jakovlevas ir Barbara Brylska. 1975-ųjų juosta per šventes taip pat bus parodyta per LNK.
LNK didžiuojasi rodydama ypatingą lietuvišką premjerą – geriausiu metų filmu pripažintą „Miegančių drugelių tvirtovę“. Vos šiemet kino teatruose startavusi Algimanto Puipos juosta yra susukta pagal rašytojos Jurgos Ivanauskaitės romaną ir pristatyta paminint 50-ąsias rašytojos gimimo metines. Juosta pelnė keturias „Sidabrines gerves“, tarp jų – už geriausią režisūrą ir pagrindinį moters vaidmenį.

Be stulbinamų naujienų, per šventes žiūrovai išvys ir filmus, be kurių neapsieina nė vienos Kalėdos ar Naujieji metai. Tai – Dvi „Hario Poterio“ dalys, „Žiedų valdovų“ trilogija, komedijos „Kaukės sūnus“, „Katės ir šunys“, „Nelydimi nepilnamečiai“, „Fredo Kalėdos“, „Išprotėjęs profesorius“ abi „Denis – grėsmė visuomenei“ ir „Pašėlusių vyrukų“ dalys, miuziklas „Mamma Mia“, taip pat rusiški hitai „Briliantinė ranka“, „Balta dykumos saulė“ ir „Sėkmės džentelmenai“.

 

Kalėdinėje LNK programoje -  desertui patiekiama nemariojo britų serialo „Ponas Bylas“ specialioji dalis  „Linksmų Kalėdų, pone Bynai“ ir šventės mėlynųjų žmogeliukų pasaulyje „Smurfai. Kalėdų giesmė“.