Visi trokšta gyventi jaukiuose namuose. Tačiau kaip susikurti namus, kuriuose būtų gera, kuriuose klestėtų turtai ir dvasinė gerovė? Pabandykite įsirengti namus pagal fengšui, tačiau nenutolkite ir nuo gimtųjų tradicijų.

 

GERI PATARIMAI GERAM MIEGUI

 

1. Apšvietimas

Miegamajame patariama įsirengti skirtingo intensyvumo apšvietimą. Galite įsitaisyti jungiklį, kuriuo reguliuojamas apšvietimo ryškumas. Miegamajame idealiai tinka natūralių žvakių šviesa.

 

2. Venkite vandens ir jo motyvų

Baldus ar interjero daiktus, kuriuose yra vandens motyvų, laikykite tik tuose kambariuose, kur gyvenimo tempas yra greitesnis. Jei miegamajame laikote akvariumą, nakčiai jį uždenkite: sako, vanduo kenkia partnerystei, nes jis gesina ugnį…

 

3. Mažinkite elektromagnetinius srautus

Blogiausi daiktai miegamajame – televizorius, kompiuteris ir radijas, kartais miegą trikdo net įprastas elektroninis laikrodis.

 

4. Jokių veidrodžių

Miegamajame esantys veidrodžiai su atsispindinčia lova ir jame miegančiu žmogumi gali prišaukti nesėkmę. Savo agresyvia energija daro neigiamą įtaką kiekvieno gerovei ir žaloja meilės santykius. Veidrodžiai turi įtaką ir sapnams – dažniau kankina košmarai. Taip pat gali daryti blogą poveikį žmonėms, kuriuos kamuoja depresija. Jei nenorite atsisakyti veidrodžio, patartina jį nakčiai uždengti kaip ir akvariumą.

 

5. Švelnios spalvos

Miegamojo aplinka turi alsuoti ramybe: turėtų vyrauti ramios, pastelinės baldų, sienų, kilimų, užuolaidų ir patalynės spalvos.

 

6. Paveikslai

Paveikslai spinduliuoja stiprią energiją, todėl jie turi raminti, būti teigiami. Niekada galvūgalyje nekabinkite liūdnų ir negatyvias scenas vaizduojančių paveikslų.

 

7. Naktį durys turi būti uždarytos

Nakčiai uždarykite visas miegamojo duris, taip pat užverkite spintų duris.

 

8. Nuolat vėdinti

Miegamąjį būtina nuolat vėdinti, nes šviežias oras yra teigiamos energijos dalis.

 

9. Miegamasis – vieta poilsiui

Darbui ir poilsiui turi būti skirti atskiri kambariai. Jei nėra galimybės, tuomet darbo kampą nuo lovos atskirkite širma arba pertvara.

 

10. Lova

  • Lova turi būti gana didelė ir visada švari.
  • Kiekvienoje lovos pusėje turėtų būti po naktinį staliuką.
  • Priėjimas prie lovos turi būti laisvas iš abiejų pusių.
  • Trys lovos pusės būtinai turi būti atviros.
  • Nei kojos nei galva neturi būti nukreiptos tiesiai į duris.

 

FENGŠUI

 

Fengšui, išvertus iš kinų kalbos, reiškia „vėjas ir vanduo“. Vėjas atstovauja aktyviai Jan energijai, vanduo atstovauja pasyviai In energijai. Susijungusios jos suformuoja galingą jėgą Či. Fengšui yra kinų erdvės komponavimo menas. Nors pasaulyje fengšui labai populiarus, tikrai ne visi kinai juo naudojasi savo gyvenime. Fengšui – ne iš tų dalykų, kurių mokoma mokykloje.

 

 

TURTĄ VEIKIANČIOS FENGŠUI SPALVOS

 

Purpurinė spalva skatina augti turtus. Pakabinkite purpurinės spalvos užuolaidas, dekoruokite namus dideliu purpuriniu ametistu, puoškite stalą purpurinėmis žvakėmis.

Žalia spalva stipriai traukia pinigus. Galite įsirėminti žalios spalvos banknotą, vekselį, taip pat sukurkite žalias erdves iš augalų – pinigų medžių.

Auksiniai ar aukso spalvos daiktai taip pat labai teigiamai veikia jūsų turtą. Naudokite įvairias šios spalvos dekoracijas, rėmelius, senovinius paauksuotus daiktus, monetas.

 
 

FENGŠUI TALISMANAI

 

Drakonas – jėgos ir valdžios simbolis, pritraukiantis sėkmę, turtus bei laimę, jis gina ir saugo. Drakono statulėlę vertėtų laikyti ant darbo stalo, tačiau ji neturi būti labai didelė.

Gaidys – tarpininkas tarp žemės ir dangaus, jis yra saulės energijos palydovas, silpnųjų gynėjas. Šio paukščio figūrėlę galima statyti prie įėjimo durų arba turto zonoje.

Mandarininė antis – šis talismanas aktyvina partnerystės ryšių energiją. Jeigu ieškote antrosios pusės, tai jums patariama meilės zoną dekoruoti bet kokiais poriniais simboliais, pvz., balandžių arba gulbių porelėmis, krištoliniais lotosais bei širdelėmis.

Dramblys – jis neša taiką, stabilumą, gerovę ir derlių. Drambliuko, pakeltu straubliuku į žvaigždes, statulėlę galima laikyti ant palangės, kad pritrauktų sėkmę pro langą.

Rupūžė – neša turtus, finansinę sėkmę. Rupūžės burnoje turėtų būti kuo didesnė kiniška moneta. Tokią rupūžę patariama laikyti biure ant darbo stalo, o bute ją palikti taip, kad susidarytų įspūdis, jog ji pati įšoko pro duris. Lietuvoje varlės ir rupūžės senovėje buvo laikomos blogųjų jėgų pagalbininkėmis. Tačiau neretai žmonės priskirdavo joms ir gydomųjų savybių: į daugelio žiniuonių vaistų sudėtį įeidavo džiovintų varlių kūno dalių. Gydant nuo karštinės reikėjo naktį sugauti didelę rupūžę, kuri, kaip buvo manoma, pavirsdavo prakeikta mergina. Būtent ši rupūžė turėjo gydomojo pieno, kurio reikėdavo žiniuoniui.

Fu šuniukai – šių gyvūnų figūrėles reikėtų naudoti poroje, taip jie galės apginti jūsų namus ir materialines gėrybes.

Besijuokiantis Buda (Chotėjus) – pagrindinis turto ir laimės dievas. Šis talismanas puikiai tinka turto zonai. Tikima, jog galvojant norą ir trinant statulėlės pilvą 300 kartų, noras išsipildys.

Lietuviškas atsakas į fengšui talismanus jei neturi savojo apsaugos talismano, kišenėje nešiokis du kaštonus.

 

Įžymybės, sekančios fengšui mokymais: Andie McDowell, Bill Clinton, Brooke Shields, Carmen Electra, Cher, Courtney Cox, Donald Trump, Eric Clapton, George Clooney, Gillian Anderson, Gwyneth Paltrow, Johnny Depp, Julia Roberts, Madonna, Mariah Carey, Oprah Winfrey, Paula Abdul, Ricky Martin, Sharon Stone, Sophia Loren, Tommy Hilfiger.