Plaukimas baidarėmis yra viena iš nuostabiausių aktyvaus laisvalaikio veiklų, kuri neabejotinai paliks jums ir jūsų draugų kompanijai neišdildomų įspūdžių. Metas išeiti iš savo patogios komforto zonos ir atrasti kai ką naujo bei nepaprasto tyrinėjant naujas gamtos vietas. Skaitydami toliau sužinosite apie plaukimą baidarėmis Aukštaitijoje, nuostabiais gamtos maršrutais.
Daugybė maršrutų ir gražių gaKayaking,And,Canoeing,With,Family.,Children,On,Canoe.,Family,Onmtos vaizdų

 

Visai nesvarbu, ar plaukiate baidarėmis pirmą kartą, ar esate užkietėjęs plaukikas – maršrutų asortimente rasite pačių įvairiausių, skirtingo sudėtingumo ir skirtingos trukmės pasirinkimų. Jūsų laukia tiek trumpi ir greiti, vos kelių valandų trukmės maršrutai, tiek visos dienos ar net keleto dienų pasirinkimai.

 

Patys maršrutai savo sudėtingumu irgi labai skiriasi. Vienose upėse srovė yra gana lėta, pritaikyta atpalaiduojančiam ir daug patirties nereikalaujančiam plaukimui. Kiti maršrutai yra gerokai sudėtingesni, su greita srove, staigiais upių posūkiais, nuvirtusiais medžiais, slenksčiais ir kitomis kliūtimis. Juose teks gerokai paprakaituoti ir palaviruoti, kad neužstrigtumėte kur nors. Kartais baidarės net apsiverčia, plaukikai sušlampa, tad galite patirti nuostabių nuotykių.
Baidarių nuoma palankiomis sąlygomis

 

Baidarių nuomos specialistai rūpinasi viskuo, ko reikia patogiam jūsų plaukimui. Jeigu atvyksite į pradžios vietą savo automobiliu, galėsite jį saugiai palikti specialioje aikštelėje ir vėliau būsite atvežti atgal tam, kad galėtumėte patogiai grįžti namo. Jums belieka pasirūpinti tik patogiais ir neperšlampamais drabužiais, maistu bei užkandžiais, visa kita bus atlikta vietoje jūsų.

 

Jeigu maršrutas ilgas, pakeliui yra numatomi poilsio ar net nakvynės punktai. Galite rinktis maršrutus su nakvyne po atviru dangumi savo palapinėse, arba patogesnius nakvynės variantus specialiuose namukuose.

 

Baidarių nuomos kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto. Plaukiant su nakvyne jį brangesnė, priklausomai nuo to, kur pasirinksite ilsėtis.

 

Plaukimas baidarėmis yra nuostabi laisvalaikio veikla. Susimetę kartu su draugais bendrai nuomos sumai galėsite plaukti visai nebrangiai ir patirti nuostabių įspūdžių. Tad nieko nelaukite ir pirmyn – nuostabiausi gamtos vaizdai ir potyriai tik ir laukia jūsų!

 

Daugiau apie baidarių nuomą sužinosite: https://superbaidares.lt