Edita kreipėsi į Rūtą Filejevą pagalbos pačiu sunkiausiu gyvenimo momentu – per skyrybas. Jos ir vyro santykiai žlugo po septynerių metų. Poros turtas – du vaikai. „Skyrybos brendo seniai. Bet vis kentėjau. Iš pradžių galvojau, kad viskas pasikeis, o paskui – dėl vaikų“, – pasakojo Edita.

 

2 (Small)

 

Moteris atvira – prisiklausė daugybės kalbų, neva ji mušanti savo vaikus. Ir tų kalbų šaltinis – jos vyras. „Mane tokios kalbos labai skaudina. Aš gi turiu pedagoginį išsilavinimą ir žinau, kaip elgtis su vaikais. Kaip aš juos galėčiau mušti? O jis sako, kad turi kažkokius įrašus. Man visa tai papasakojo darželio auklėtoja“, – skundėsi Rūtai Edita.

 

4 (Small)

 

Moteris prisipažįsta – Rolandas ne kartą ieškojo priekabių. „Pamatydavo raudoną dėmę ant vaiko kūno ir jau iškart mane kaltindavo, kad aš smurtauju. Dar sakydavo, kad vaikai skundžiasi, jog maitinu juos tik sužiedėjusia duona“, – pasakojo Edita.

 

5 (Small)

 

„Skiriantis tėvams dažniausiai kenčia vaikai. Man ši situacija panaši kaip tik į tokias skyrybas. Bet privalau padėti Editai pabandyti taikiai pasikalbėti su vyru“, – sakė Rūta.

 

6 (Small)

 

Editos ir Rolando kova dėl vaikų persikėlė į teismą. Vyras net nebadė slėpti – jo tikslas yra atimti iš žmonos vaikus, kadangi jis įsitikinęs, jog ši prieš mažylius smurtauja.

 

„Jos namuose vaikams augti yra nesaugu. Sakyčiau, kad net pavojinga. Aš turiu įrodymų, ką Edita daro su vaikais, kai lieka viena. Aš viską įrašiau“, – pasakojo Rolandas.

 

Pateikęs įrodymus vyras privertė amo netekti netgi Rūtą. „Esu mačiusi tikrai daug, bet kad moteris šitaip bendrautų su vaikais, jiems grasintų, aš išgirdau pirmą kartą“, – sakė Rūta.

 

TV pagalbos narė suprato – gelbėti reikia ne Editą. Kaip baigsis ši istorija ir ar pavyks padėti Editos ir Rolando vaikams? Pamatysite „TV pagalboje“ jau šiandien 16.30 val. per TV3.