Ar kada pagalvojote, koks nuostabus žiedų ir kitų juvelyrinių papuošalų grožis, kuomet juos papildomai dar puošia spalvingi, skaidrūs brangakmeniai? Daugelis dažniausiai apsiriboja paprastu variantu, kuomet naudojami tik auksiniai žiedai be jokių papuošimų, tačiau norint kai ko išskirtinio, su unikaliu akcentu, labai pravers rinktis brangakmeniais puoštus žiedus.

 

Skaitykite toliau ir sužinokite, koks galimas juvelyrinių dirbinių su akmenimis pasirinkimas bei atraskite savo stilių labiausiai atitinkančius papuošalus.

 

Unikalus brangakmenių žavesys2_

 

Ko gero gamta nėra sukūrusi nieko gražesnio, kaip skaidrūs, įvairių spalvų brangakmeniai. Jie suteikia nepaprastą unikalumo ir didingumo pojūtį, tuo pačiu leidžia pasijusti išskirtiniu, užtvirtinti kokį nors Jums būdingą akcentą. 

 

Papuošalų gamybai įvairūs brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys naudojami nuo seno. Anksčiau juos galėdavo įsigyti tik karaliai, aukštuomenės žmonės, o dabar jie yra prieinami beveik visiems. Be abejonės, jie nėra labai pigūs, tačiau įsigyti nebėra taip sunku kaip anais laikais ir galimas kur kas platesnis jų pasirinkimas.

 

Populiariausios akmenų rūšys

 

Norimus akmenis galite išsirinkti pagal spalvą. Nuo seno žinomi keturi pagrindiniai brangakmeniai: deimantai, safyrai, rubinai ir smaragdai. Galimi ir vadinami pusbrangiai akmenys, plačiai naudojami juvelyrikoje: peridotas, perlai, briliantai, akvamarinai, topazai, turmalinai ir kt.  Visi jie pasižymi skirtinga spalva ir unikaliomis savybėmis, suteikiančiomis pageidaujamą poveikį ir pabrėžia Jūsų charakterio išskirtinumą.

 

Žiedai pagal Jūsų įsivaizdavimą

 

Juvelyrika yra tokia sritis, kur žmogaus fantazijai nėra ribų. Tai reiškia, jog juvelyras gali sukurti išskirtinius ir unikalius dirbinius, kokius trokštate matyti ant savo pirštų. Galite rinktis iš skirtingų rūšių aukso, sidabro ar kitų tauriųjų metalų ir akmenų dirbinių. Metalo ir akmens deriniai gali būti išties nepaprasti ir magiški. 

 

Žieduose esantys brangakmeniai taip pat skiriasi savo forma ir dydžiu, išdėstymu. Žiedo forma dažniausiai būna klasikinė arba moderni, aštriais kampais ir neįprastomis figūromis.

 

Kreipkitės į patyrusius juvelyrus, kurie sukurs norimus gaminius ir užtikrins priimtinas paslaugų kainas. 

 

Daugiau apie juvelyrinius dirbinius sužinosite: https://fashiongold.lt/lt/