„TV pagalbos“ narė Rūta Filejeva sulaukė dvejonių kankinamo vyro skambučio. „Virgį abejonės dėl žmonos neištikimybės drasko jau seniai. Jis įtaria, kad augina ne savo vaikus“, – pasakojo Rūta.

 

Screen Shot 2017-11-13 at 11.03.13 (Medium)

 

Susitikusi su pagalbos prašančiu vyriškiu, gelbėtoja išgirsta visą istoriją. „Jei tai būtų tik neištikimybė, aš galbūt „nuryčiau“ abejones, sugebėčiau kažkaip tai pamiršti. Bet širdis jaučia, kad ta Natašos neištikimybė turėjo pasekmes ir taip gimė du vaikai“, – guodžiasi Virgis.

 

Vyras atviras – nepasitikėjimas žmona ir vaikų tėvyste turi rimtą pagrindą. „Motina man pasakė, kad vaikystėje atliktos operacijos galėjo mane padaryti nevaisingą. Tai mano įtarimus dėl vaikų tėvystės tik dar labiau sustiprino“, – sako jis.

 

Virgis su Nataša jau aštuoneri metai kartu. Vyras neslepia – per tuos metus būta visko. „Pamenu, kaip žmoną iš tualeto su kitu vyru traukiau. Buvo momentas, kai Nataša gyveno su kitu, o aš tuo tarpu ligoninėj gulėjau“, – pasakojo Virgis.

 

Screen Shot 2017-11-13 at 11.05.28 (Medium)

 

Vyras tada atleido. Tačiau dvejonės iki šiol neapleidžia. „Aš Natašos kelis kartus klausiau, kas yra mūsų vaikų tėvas. Ji dievagojosi, kad abu mano. O dabar dėl šventos ramybės noriu įsitikinti, kad tai tiesa“, – sakė Virgis.

 

Paleistuvystėmis kaltinama Nataša nenustebo namuose išvydusi TV3 laidos „TV pagalba“ narę Rūtą. „Buvau jam vieną kartą neištikima. O jis iki šiol negali to pamiršti“, – prisipažįsta Nataša. Bekalbant su moterimi, Rūta sužinojo ir dar vieną faktą – Virgis ne kartą yra prieš žmoną pakėlęs ranką, tad ši jo prisibijo.

 

„Vargu, ar Nataša išdrįstų nuolat apgaudinėti Virgį ar juo labiau meluoti apie vaikų tėvystę. Moteris akivaizdžiai bijo vyro“ , – įspūdžiais susipažinus su abiem istorijos pusėmis dalinasi Rūta.

 

„Aš jai ne vieną kartą siūliau – eik, ieškok kito ir gyvenk su juo“, – prisipažįsta Virgis ir reikalauja atviro pokalbio, tačiau pats nesupranta, kad žmoną yra tiek įbauginęs, kad ši „labas rytas“ jau bijo ištarti.

 

Nataša sako, kad ne kartą sulaukė ne tik Virgio smurto, bet ir grasinimų. „Jis man sakė, kad jei sužinos, jog vaikai yra ne jo, tai gulėsiu du metrus po velėna“, – ašarojo moteris.

 

„Kad ir koks Virgis būtų vyras, jis turi teisę ir privalo žinoti apie tėvystę. Kas yra dviejų vaikelių tėvas? O gal Natašos vaikai turi skirtingus tėvus? Atsakymus nesunku gauti. Tėvystės nustatymo testas visada išsprendžia tokius rebusus“, – sako Rūta.

 

Tačiau nutiko netikėtas dalykas – Nataša nusprendė atlikti išpažintį. „Žodžio neištarianti moteris vyrą sugebėjo maustyti ne vienerius metus. Kad vyresnis vaikas yra ne Virgio – moteris tikra. Tik dėl mažylio tėvystės Nataša pati abejoja – nežino tiksliai, kas tėvas“, – pasakoja Rūta.

 

Tačiau ir vėl gelbėtojos laukė staigmena. Pasirodo, ir dėl pirmo vaiko tėvystės pati Nataša abejoja. „Jis visada sakė, kad nori vaiko. O aš galvojau, kad jis negali turėti vaikų. Aš permiegojau su kitu, kad padovanočiau vaiką vyrui. Tada pastojau ir antrą kartą“, – prisipažino moteris. Natalija kaip savo dviejų vaikų tėvą įvardijo kaimyną Karolį.

 

„Kažin ar Karolis, tas, su kuriuo Nataša vaikų susilaukė, žino, kad yra dviejų vaikų tėvas? Ar Nataša su juo derino, kaip padaryti Virgį laimingą, o gal ir Karolį apmovė“? – sumišimo neslėpė Rūta.

 

Visą šią muilo operos scenaristo plunksnos vertą istoriją pamatysite laidoje „TV pagalba“ šiandien 16.30 val. per TV3.