Neseniai žiniasklaidoje pasirodydavo straipsnių apie grupės „Naujos pupytės“ pabaigą. Grupės lyderė Oksana Pikul paliko Lietuvą ir su vyru krepšininku Simu Jasaičiu išvyko į Siciliją. Kita grupės narė Vita Jakutienė laukėsi vaiko nuo praėjusiais metais automobilyje nušauto ir su Kauno kriminaliniu pasauliu siejamo Deimanto Bugavičiaus. Ir nors dabar Oksana Pikul paskelbė sugrįžusi į grupę bei atgaivinanti skandalingą prekinį ženklą  „Olialia“, trečioji grupės narė Neringa Šiaudikytė nusprendė palikti pupytes.

 

Nuo iki

„Visuomet galvojau, kad būsiu rimta dainininkė, išgarsėjusi savo vokaliniais sugebėjimais ir manęs klausys tūkstančiai gerbėjų. Tikrai nemaniau, kad būsiu tokios grupės narė, kuri balansuoja ties seksualumo ir vulgarumo riba“, – sako Neringa.

 

LNK televizijos projekte „Lietuvos balsas” išgarsėjusi mergina suvokė, kad retas muzikinių šou dalyvis ilgai išlieka populiarus. Ji prisipažįsta, kad prisijungti prie „Naujųjų pupyčių“ sutiko todėl, kad tai buvo lengviausias ir greičiausias būdas išpopuliarėti. Netikėtai pramogų pasaulyje atsidūrusiai merginai teko suvokti populiarumo kainą.

 

„Tas nuolatinis ir nepaliaujamas kilogramų ir kūno linijų sekimas yra labai sunkus. Kūno kultas lietuviškame šou versle klesti. Aš jausdavau tokį spaudimą, kad, atrodo, mažai trūko iki depresijos”, – prisipažįsta kaunietė. Spaudimą Neringa jausdavo ne tik iš žiniasklaidos atstovų, bet ir iš kolegių – Oksanos Pikul Jasaitienės ir Skaistės Steikūnaitės. Ne vieną plastinę operaciją ar procedūrą pasidariusios merginos Neringai nebijodavo pasakyti – tu per stora, tu netelpi į sceninius kostiumus ir privalai susiimti.

 

„Mūsų darbas buvo atrodyti patraukliai, tad spaudimas dėl grožio buvo nuolatinis. Todėl mes drąsiai pasakodavome apie grožio procedūras, apie kūno formas, propaguodavome seksualumą. Tuomet apie tave rašo, apie tave rodo televizijoje ir tai yra verslo dalis, tai kelias populiarumą“, – LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…“ pirmadienio vakarą 20 val. 25 min. pasakos Neringa Šiaudikytė.