„Seksualiausia šokėja tituluojamos Eglės Straleckaitės ant parketo demonstruojamos grožybės tiesiog įaudrino internautus. Surinkusi daugiau nei keliasdešimt tūkstančių balsų, ji tik įrodo – milžiniškos simpatijos ne iš piršto laužtos. Ar nuodėmingiausiai apsinuoginusios žvaigždės titulas atiteko tikrai jai? Sužinosite tik laidoje“, – intriguoja laidos „Nuodėmių dešimtukas“ vedėjas Marius Mačiulis, kviesdamas jau šiandien, ketvirtadienį, 19.20 val. įsijungti TV3.

 

Šią savaitę TV3 televizijos internetiniame puslapyje kiekvienas galėjo išrikiuoti, jų manymu, nuodėmingiausius garsių moterų tyčinius ir netyčinius apsinuoginimus. Juk situacijų, ypač tiesioginiame eteryje, kai iš po mini sijonėlio pasimato dailus užpakaliukas, gundančiai apnuoginta koja ar itin gili dekoltė atveria žvaigždės iškilumus, tikrai netrūksta.

 

TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ komisijos pirmininkas aštrialiežuvis Jurijus Smoriginas tikina, kad E. Straleckaitei apsinuoginimai – tinka: „Eglutės ne tik veidelis ir kūnas yra gražus. Ji energetiškai turtinga bei labai talentinga.“

 

Plastine operacija padidintą krūtinę nesibodinti demonstruoti dainininkė Oksana Pikul, dažniau pusnuogė nei apsirengusi burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė-Fergie, savo iškilumų per daug neslepianti buvusi parlamentarė Inga Valinskienė, tiesioginiame „Šok su manimi eteryje J. Smorigino nurengta dainininkė Asta Pilypaitė, permatoma vestuvine suknele šokiravusi advokatė Svetlana Pronina, itin atvira iškirpte ant podiumo pasirodžiusi tituluota gražuolė Gabrielė Martirosianaitė, viešumoje savo iškilumus pabrėžianti verslininkė Irena Marozienė, scenoje net su apatinį trikotažą primenančiais kostiumais pasirodanti aktorė Ineta Stasiulytė, mini sijonėliu ir gilia iškirpte „Šok su manimi“ žiūrovus pribloškusi garbaus amžiaus aerobikos trenerė Joana Bartaškienė ir vyrams kraują kaitinanti šokėja E. Straleckaitė – kuri iš šių žvaigždžių bus karūnuota nuodėmingiausiai apsinuoginusia?

 

Sensacingas „Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadienį 19.20 val. tik per TV3, o visas praėjusias laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

 

„Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadieniais 19.20 val. tik per TV3!