Jau nuo spalio 14 dienos į TV3 televizijos ekranus sugrįžta žiūrovų pamėgta gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Ketvirtą sezoną skaičiuojanti laida televizijos žiūrovus ir toliau kvies pro rakto skylutę pasižvalgyti po garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus.

 

DSC_2477 (Small) DSC_2480 (Small) DSC_2547 (Small) DSC_2568 (Small) DSC_2580 (Small)

   

Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalina. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų.

 

DSC_2583 (Small) DSC_2589 (Small) DSC_2602 (Small) DSC_2608 (Small) DSC_2615 (Small)

   

Šiandien eteryje pasirodžiusiame įspūdingame naujojo sezono įvaizdiniame klipe, kaip ir „Raudono kilimo“ laidose, taip pat gausu įvairiausių emocijų, išgyvenimų ir nuotaikų. V. Skaisgirė anonse spindėjo išskirtine elegancija ir moteriškumu, nepabūgo ekstremaliai pasivažinėti su prabangiu Ferrari ir net pasiryžo filmuotis gūsingame lietuje.

 

DSC_2626 (Small) DSC_2633 (Small) DSC_2638 (Small) DSC_2643 (Small) DSC_2655 (Small)

   

„Raudonas kilimas“ – laida, kuri per tiek sezonų jau įgijo tvirtą tiek žiūrovų, tiek laidų herojų pasitikėjimą. Laidose rodomos istorijos ir įkvepia, ir pamoko, ir atskleidžia visai kitus, netikėtus kampus. Naujajame laidos sezone, kaip ir įvaizdiniame anonse, taip pat netrūks pačių stipriausių, įvairiausių ir, svarbiausių, tikrų emocijų“,- pasakoja laidos prodiuserė V. Skaisgirė.

 

DSC_2659 (Small) DSC_2662 (Small) DSC_2689 (Small) DSC_2693 (Small) DSC_2722 (Small)

   

Laidos anonse emocijų išties netrūksta. Atskleidžiama, kad ne tik anonso siužetas, bet ir pats filmavimas buvo itin ekstremalus – kūrybinė komanda filmavo, ko gero, lig šiol šalčiausią rudens dieną, lauke ošiant stipresniam nei 15 m/s vėjui ir pliaupiant gausiam lietui, o oro temperatūra siekė vos kelis laipsnius. Filmuota buvo net keliose lokacijose, o V. Skaisgirė įvaizdį pakeitė keturis kartus.

   

„Kada, jei ne šiandien? Kur, jei ne čia? Kaip, jei ne taip? Gyvenimas yra šiandien, čia ir būtent taip!“ – kalba V. Skaisgirė naujo sezono anonse, atspindinčiame aštriausius ir įsimintiniausius gyvenimo skonius bei inspiruojančiame kiekvienam atrasti drąsos mėgautis visomis gyvenimo akimirkomis.

 

DSC_2725 (Small) DSC_2728 (Small) DSC_2733 (Small) DSC_2739 (Small) DSC_2741 (Small)

   

Nemuno žiede laidos vedėja važinėjosi rožiniais dūmais rūkstančiu prabangiu Ferrrari, pasipuošusi ilga, elegantiška „Ariadne Bridal“ suknele nakties lietuje bėgo Kauno senamiesčio gatvelėmis, o viešbutyje „Gralis“ filmavosi tik su šilkiniu chalatu. Tai tik kelios scenose iš naujojo anonso, kurį galite pamatyti čia:

 

 

Anonso idėją įgyvendino patyrusi komanda, su kurios nariais V. Skaisgirė dažnai filmuoja įvairius projektus – anonsą nufilmavo operatorius Rytis Meškauskas, jam asistavo Danas Bartkevičius, apšvietimą kūrė šviesų specialistas Simonas Gudelis, įvaizdžiais rūpinosi ir prie anonso režisūrinių sprendimų darbavosi Joringis Šatas, montažas buvo patikėtas montažo režisierei Ingridai Domeikytei, visažu bei šukuosenomis rūpinosi meistrė Vaida Juodė, organizaciniai niuansai buvo patikėti vykdančiajai prodiuserei Gintarei Kreipavičiūtei, o visas filmavimo akimirkas įamžino fotografas Tomas Petrovskis.

 

DSC_2781 (Small) DSC_2812 (Small) DSC_2813 (Small) DSC_2816 (Small) DSC_2834 (Small)

   

Kviečiame pažiūrėti naujojo „Raudonas kilimas“ sezono anonsą ir pasižvalgyti po filmavimo užkulisius nuotraukų galerijoje.

 

DSC_2836 (Small) DSC_2857 (Small) DSC_2864 (Small) DSC_2868 (Small) DSC_2870 (Small)

   

Gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ – nuo spalio 14 d., sekmadieniais, 18.00 val. tik per TV3 televiziją!

     

(Nuotr. autorystė: tomasfoto.lt)