„Lietuvos ryto“ televizijoje jau šį penktadienį 20.30 val. startuoja šio sezono naujiena – muzikinė laida „Auksinė daina“. Pirmaisiais laidos herojais tapo legendinės grupės „Rondo“ nariai. Studijoje jie atliko 10 geriausių savo dainų. Visos laidos metu žiūrovai turės galimybę atiduoti balsą už savo pačią mėgstamiausią, auksinę „Rondo“ dainą. Laidos vedėjas Deivis prisipažino, kad jo nuomone „auksinė“ grupės daina yra „Rytas perone“, tačiau kuri daina išties laimės, spręs tik žiūrovų balsavimas.

 

LR_TV_AD_Deivis su Rondo

 

Niekas negali paneigti, kad grupės „Rondo“ indėlis į Lietuvos pop muzikos istoriją yra milžiniškas. Jų dainas moka visi ir vakarėliuose jie yra tie, kuriems žengus į sceną žmonės pradeda šokti. Per ilgus jų gyvavimo metus nutiko visko, todėl į studiją atvykę kolegos bei draugai papasakojo daug nuotaikingų istorijų, bei atskleidė, kuri „Rondo“ daina jiems yra verta „auksinės“ titulo.

 

LR_TV_AD_Deivis

 

Artūras Orlauskas-Zakarauskas su Aleksandru Ivanausku-Fara kadaise yra turėję bendrą projektą, kurio metu netrūko nuotaikingų istorijų. Vieną iš jų jis papasakojo studijoje: „Kažkada mes su Fara koncertavome kartu, kaip linksmas duetas. Kartą jis paliko koncertinius rūbus namie ir atvyko tik su marškinėliais, nors į sceną mes žengdavome pasipuošę. Ant jo marškinėlių buvo parašyta „Super Star“. Kadangi projektas buvo humoristinis, mes sutarėme, kad į sceną jis lips su jais ir papasakos istoriją, kad šiuos marškinėlius jam padovanojo mergina Rusijoje. Ir jis pradėjo pasakoti šitą istoriją nesuprasdamas mano piktų kėslų. Ant scenos aš jo paklausiau ar jam mergina atsidėkodama padovanojo šiuos marškinėlius, jis atsakė, jog taip. Tuomet aš jo paprašiau, kad jis rusiškai perskaitytų, ką tas „Super Star“ užrašas reiškia – tai yra „Super senas“. Mūsų patirtis kartu yra didelė ir graži.“

 

LR_TV_AD_Rondo

 

Grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas neslėpė susižavėjimo „Rondo“ bei Aleksandro Ivanausko-Faros stiprybe. „ Grupė „Vairas“ savo veiklą pradėjo labai panašiu metu. Jų vardas mus persekioja. Kartais net laidos vedėjai suklysta ir mus pavadina „Rondo“. Kur tik mes nuvažiuojame groti mums sako, kad „Rondo“ čia jau buvo. Apie Aleksandrą aš prisimenu vieną istoriją. Vasarą mūsų keliai vis susikirsdavo Palangoje. Mane stebindavo jo stiprybė. Jeigu po visų grojimų mes išsiskirstydavome šeštą ryte, tai kas silpnesni miegodavo iki pavakarės, o Aleksandras jau dešimtą ryto restorane sriubytę valgydavo lyg niekur nieko. Stiprybės jis turėjo visuomet, linkiu, kad turėtų visada. Tegyvuoja „Rondo“!“

 

LR_TV_AD_Rondo2

 

„Auksinės dainos“ vedėju tapęs dainininkas, charizmatiškasis Deivis Norvilas prisipažino, kad jau senai norėjo grįžti į vedėjo poziciją ir žiūrovams laidos metu pažadėjo daug staigmenų bei geros nuotaikos. Kiekvienoje laidoje jis pristatys žiūrovams vis kitą, legendinę grupę ar dainininką, kurie gros savo geriausių dainų dešimtuką. Žiūrovai galės balsuoti už jiems labiausiai patikusią dainą ir taip prisidėti prie to, kad jų mėgstamiausia daina taptų „auksine“. Taip pat laidos metu netrūks siurprizų – legendinės grupės dainas atliks į studiją atvykę kolegos, o nuotaikingas istorijas pasakos esami ir buvę bendražygiai ir daugybė kitų žinomų žmonių.

 

„Auksinė daina“ per „Lietuvos ryto“ televiziją, jau šį penktadienį 20.30 val.  

 
Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.