Lietuvos krepšinio lyga grįžta į televiziją, su kuria žengė istorinius žingsnius. BTV vėl transliuos karščiausias LKL batalijas.

 

logo

BTV ketveriems metams tapo oficialia LKL varžybų transliuotoja. Varžybas tiesiogiai transliuos ir LNK kanalų grupei priklausanti interneto televizija LNK GO.

 

„Simboliška, kad jubiliejinį, 25-tąjį LKL sezoną transliuos ta pati televizija kaip ir pirmąjį, – pasidžiaugė LKL prezidentas Remigijus Milašius. – Dėl tokio mūsų pasirinkimo labiausiai džiaugsis krepšinio mėgėjas. Jis visas svarbiausias LKL rungtynes galės stebėti per televiziją nepriklausomai nuo savaitės dienos.“

 

Pasak Zitos Sarakienės, BTV valdančio UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ generalinės direktorės, išaugusiai ir sustiprėjusiai lygai reikėjo didesnio transliuotojo, turinčio didesnį žiūrovų skaičių.

 

„BTV kasdien žiūri 700 tūkst. žiūrovų, – atskleidė Z. Sarakienė. – Kanalas turi solidžią 6,5 proc. rinkos dalį ir tai yra dvigubai daugiau nei transliuotojas, rodęs LKL praėjusį sezoną.“

 

Z. Sarakienė priminė dvi Panevėžio „Lietkabelio“ pergales prieš Kauno „Žalgirį“ praėjusio sezono reguliariajame sezone, šių rungtynių televizijos žiūrovai neišvydo, nes susitikimai vyko pirmadienį. „Galime pažadėti, kad šiemet žiūrovai nuskriausti nebus – BTV rodys visus svarbiausius susitikimus nepriklausomai nuo savaitės dienos“, – teigė UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ generalinė direktorė.

 

LKL sezono atidarymo rungtynės vyks rugsėjo 19 d., BTV ir LNK GO tiesiogiai transliuos Aukštaitijos derbį – „Lietkabelio“ susitikimą su Utenos „Juventus“.

 

Šių ir visų kitų rungtynių transliacija truks net dvi su puse valandos – tai rekordiškai ilgas eterio laikas vienerioms rungtynėms šalies krepšinio istorijoje. Žiūrovai prieš rungtynes galės išvysti ne tik komandų atvykimą į areną, bet ir rūbines bei krepšininkų pasitarimus, kitus užkulisinius vaizdus. Be to, prieš ir po rungtynių treneriai ir krepšininkai pasidalys savo mintimis, o pertraukas papuoš LKL kuriamos laidos.

 

Spalio 8 d. pirmą kartą jėgas tarpusavyje išbandys Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ – tai įvyks likus mažiau nei savaitei iki pirmų Kauno komandos rungtynių Eurolygoje.

 

LKL finalo dalyvių – „Žalgirio“ ir „Lietkabelio“ – pirmas susitikimas naujame LKL sezone numatomas spalio 29 d.