„Pasukit galvas truputėlį, tikrai yra daug galimybių kaip užsidirbti, padaryti verslus. Aš pati esu vienos kosmetikos kompanijos priemonių akcininkė, turiu gėlių verslą. Tik spėk suktis, tik spėk suktis… Nemiegokit, darykit kažką, veikit!”, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki..“ teigs dainininkė Natalija Bunkė, pirmą kartą interviu davusi naujuose savo namuose užmiestyje.

 

Natalija_Bunke_namai1 Natalija_Bunke_namai2

 

Moters teigimu, tik iš šono gali atrodyti, kad jai tiesiog sekasi. „Kai daug dirbi, tai ir sekasi. Jeigu nieko nedaryčiau, sėdėčiau, nosį krapštyčiau, neturėčiau to, ką turiu. Kai mažiau kalbi, o daugiau darai, tada kažkas ir atsiranda“, – pasakos dainininkė. Pasak Natalijos, nauji namai kainavo daug nemigos naktų, nuovargio, naktinio darbo ir laiko, kuris galėjo būti skirtas sūnui.

 

Natalija_Bunke_namai3 Natalija_Bunke_namai4

 

Iš pačios įsirengto trijų kambarių, 68–ių kvadratinių metrų buto į pustrečio karto didesnį, net 170 kvadratinių metrų nuosavą namą vos šimtas metrų už miesto, soduose, Natalija persikėlė vos prieš keturis mėnesius. „Turtuolis gerbėjas namų man tikrai nepadovanojo ir pirkau juos ne už loterijoje išloštus pinigus“, – sakys Natalija.

 

Natalija_Bunke_namai5 Natalija_Bunke_namai6

 

Moteris atskleis, kokių gudrybių imasi norėdama sutaupyti, ir aprodys naujus savo namus.

 

Natalija_Bunke_namai7 Natalija_Bunke_namai8 Natalija_Bunke_namai9 Natalija_Bunke_namai10

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.