Natalijos Bunkės ir jos buvusio vyro – Deivydo Zvonkaus bei jo naujosios žmonos – Katažinos Zvonkuvienės nepaprastai draugiški santykiai stebina ne vieną. Daugelis, ko gero, svarsto ar ši draugystė iš tiesų tikra. Gal tai – tik viešųjų ryšių akcija?

 

TV3_Virtuves_istorijos_Natalija_Bunke_Katazina_Zvonkuviene_Andrius_Ziurauskas

Su grupe „Pop Ladies“ kartu koncertuojančios dainininkės sako, kad bendrauja ne tik darbe. Žinomos moterys neslepia: po koncertų pajūryje, Klaipėdoje esančiame Natalijos ir Deivydo, o dabar jau ir Katažinos name jos kartais miega vienoje lovoje, o Vilniuje tingiais sekmadienio rytais kartu kepa blynus su afrodiziakais.

 

Natalija pripažįsta: į visas Deivydo drauges ji žiūrėdavo labai kreivai tol, kol sutiko Katažiną. O Katažina neslepia  –  kalbėdama apie Deivydą, neretai prašo Natalijos patarimo.

 

Tiesa, kai Katažina pirmą kartą gyvai pamatė būsimą vyrą, dainininkei jo labai… pagailo. Kodėl? Apie tai sekmadienį 10.00 val. papasakos TV3 laida „Virtuvės istorijos“. Žinomos moterys ir laidos vedėjas Andrius Žiurauskas ne tik plepės apie tarpusavio santykius, bet ir keps gardžius blynelius. Kokius? Žiūrovai sužinos laidoje.

 

Premjera „Virtuvės istorijos“ – sekmadieniais 10.00 val. per TV3!