„Tos skyrybos Danieliaus žmonai buvo labai skaudžios. Aš Ingą puikiai suprantu. Danielius buvo kaltas dėl skyrybų. Jis tiesiog susirado kitą moterį, jaunesnę moterį. Todėl Ingą suprantu, nes tai buvo Danieliaus kaltė“, – pasakos dainininkė ir TV laidų vedėja Natalija Bunkė.

 

Šio vakaro LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ Natalija bus tokia atvira, kad net sunku patikėti. Dainininkę prabilti paskatino jos vyro Danieliaus pirmosios žmonos Ingos Bunkienės interviu, spaudoje pasirodęs prieš kelias savaites. 42-ejų marketingo specialistė Inga žurnalistams prisipažino, kad santuokos metu vyrui ji nebuvo vienintelė. Natalija savo interviu šįvakar sutuoktiniui bus dar negailestingesnė.

 

Paklausta, ar ją labai nustebino sutuoktinio Danieliaus pirmosios žmonos Ingos prisipažinimas apie patirtą neištikimybę, Natalija tvirtins, kad jai tai nebuvo naujiena. „Apie tai, kad jis nėra šventas, žinojau“, – sakys Natalija. Dar daugiau smulkmenų sutuoktinio pirmoji žmona Inga, pasak Natalijos jai papasakojo tuomet, kai jos susitiko.

 

„Kai ji atsirado viešumoje, mes su ja susibendravome, Tiesiog susitikome vieną kartą ir radom bendrą kalbą. Ji man davė labai daug patarimų, ir aš, tiesą sakant, ketinu jais pasinaudoti“, – pasakos dainininkė.

 

Ar Natalija nesibaimina, kad jos vyras Danielius bus neištikimas jai taip, kaip savo pirmajai žmonai? Jau šio pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ nauju laiku 20.00 val. per LNK. Vedėja – Giedrė Talmantienė.