Advokatas Albertas Bandžius teigia, kad jam labai didelį įtarimą kelia Birutės ir Petro susirašinėjimas trumposiomis žinutėmis. Advokato teigimu, jos rašytos lyg ruošiantis teisiniam ginčui: „Labai keista, bet tos žinutės yra iškarpos ir ten pateikiamas Petras Gražulis neigiamai“.

 

Birute_Grazulis_Palanga_KK2

Žiniasklaidos dėmesio nestokojantis advokatas LNK laidoje KK2 pasakos, kad jam buvo labai nemalonu skaityti Birutės Navickaitės neigiamus atsiliepimus apie jį. Teisininkas laidoje pasakos, kad Birutė pati kreipėsi į jį pagalbos.

 

„Tai buvo tuo metu, kai pakankamai aktyviai atstovavau Simui Jasaičiui. Galbūt ji man atsiuntė kvietimą draugauti socialiniame tinkle ir aš tada patvirtinau ir kažkaip susirašėme. Manau, kad ji tikrai žinojo, kas aš esu, ir tas kvietimas buvo išsiųstas“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK šį antradienio vakarą pasakos A. Bandžius.

 

Advokatas teigia visada Birutei siūlęs kreiptis į jį, jeigu reikės paslaugų. Birutė dar stebėjosi, kad Albertas tiek daug jai suteikė konsultacijų dėl alimentų, nes kiti advokatai to nepasakė.

 

Tačiau vieną vakarą Albertas apstulbo – naujienų portaluose pradėjo plisti Birutės interviu, kuriame ji neigiamai atsiliepia apie advokatą.

 

„Labai skaudu, bet per mano darbo patirtį buvo visko, bet labiausiai nemalonus yra nedėkingumas“, – kalbės A. Bandžius.

 

A. Bandžius įtaria, kad Birutė susidraugavo su Oksana Pikul, kuri, Bandžiaus teigimu, yra sakiusi, kad neva atkeršys advokatui už tai, kad šis gynė Simą jų skyrybų byloje.

 

Albertas sako, kad jis, kaip ir visa Lietuva, buvo patikėjęs, kad Birute – vargšė ir nuskriausta, tačiau dabar advokatas įtaria, kad Birutė – manipuliuotoja.

 

„Žmogus padėkotų, pasakytų „ačiū“, kad pakonsultavau nemokamai. Man daug moterų rašo, ir man nesunku padėti“, – pasakos A. Bandžius.

 

Advokatas laidoje kalbės, kad Seimo komisija, tirianti Petro Gražulio veiklą, neva turėtų pasidomėti, ar Birutė tikrai negalėjo visus tuos metus pastoti.

„Jeigu ji visada deklaravo, kad negali pastoti, tai turbūt Petras sukluso, o paskui tiesiog atsipalaidavo“, – sakys A. Bandžius.

Visą interviu su Albertu Bandžiumi žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.