Dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė neseniai viešai prisipažino, kad, sukūrus šeimą, jos gyvenime prasidėjo naujas etapas. Pasirodo, jame nebeliko ne tik vakarėlių iki ryto, išnyko alkoholis, bet ir atsirado… pusryčiai.

 

TV3_Kulinariniai_triukai_Alfas_Ivanauskas_Nijole_Pareigyte_Rukaitiene

„Pusryčiai mūsų šeimoje yra svarbi ir būtina dienos dalis. Tik visi trys mes valgome skirtingai. Todėl vyrui gaminu vieną patiekalą, dukrai Patricijai – kitą, o man jau – kas lieka“, – TV3 laidoje „Kulinariniai triukai“ sekmadienio rytą 9.00 val. juoksis žinoma moteris.

 

Laidos vedėjas Alfas Ivanauskas Nijolei parodė, kaip išsivirti omletą… plastikiniame maišelyje. Rankomis maišydama kiaušinius maišelyje, Nijolė šmaikštavo, kad nemoka to daryti švelniai: „Viskas pas mane grubiai ir greitai!“

 

Dainininkė puikiai susidorojo ir su beveik visomis laidos vedėjo jai pateiktomis užduotimis, išskyrus vieną – riešutų rūšių atpažinimą. Kas pakišo N. Pareigytei-Pareigytei koją, ir kaip pačiam A. Ivanauskui sekėsi šįkart pagaminti patiekalą vos per 60 sekundžių, TV3 žiūrovai pamatys jau sekmadienį 9.00 val. laidoje visai šeimai „Kulinariniai triukai“.

 

 „Kulinariniai triukai“ – sekmadieniais 9.00 val. per TV3!