„Kai pamačiau kraują, supratau, kad skubiai teks važiuoti į ligoninę!“ –  jau šį antradienio vakarą, rugpjūčio 28-ąją, TV3 eteryje prisipažins žinomas aktorius Džiugas Siaurusaitis, kuris filmuodamasis žiūrimiausiame seriale Lietuvoje „Moterys meluoja geriau“ patyrė rimtą traumą. Aktoriaus išgyvenimus iš pirmų lūpų 21.00 val. išgirs jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono šauklio – infošou „Be komentarų“ žiūrovai.

 

Įvykio dieną žiūrovų jau pamėgto serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrybinė grupė intensyviai filmavo naujausio, jau šeštojo, sezono seriją. Dž. Siaurusaičio įkūnijama serialo pažiba herojus Kostikas garaže paplūdo krauju visai atsitiktinai. „Filmavome paskutinę sceną Kostės garaže. Tai turėjo būti paskutinis tos dienos dublis. Mano užduotis buvo džiaugsmingai, greitai ir nuotaikingai atidaryti duris ir įbėgti į garažą, kur stovėjo filmavimo kameros. Aš staigiai griebiau sunkias metalines duris ir net pats nesupratau, kaip jos prispaudė man pirštus“, – šįvakar pasakos Dž. Siaurusaitis, TV3 seriale vaidinantis automechanikos ir flirto meistrą.

 

Skausmas prisispaudus pirštus neatrodė toks smarkus, kol aktorius neišvydo kraupaus vaizdo – ant grindinio varvančio kraujo ir nuplėšto nago… Tuo metu garaže buvusi filmavimo komanda tepamatė atsiveriančias ir vėl užsiveriančias garažo duris, o Kostiko taip ir nesulaukė – už durų pasigirdo Džiugo klyksmas.

 

„Kūrybinė grupė tuoj prišoko, subintavo man pirštus ir nuvežė mane į ligoninę. Kaip balzamas mano širdžiai nuskambėjo daktaro žodžiai, jog pirštai nelūžę. Pastaruoju metu mane persekioja traumos, eisiu į bažnyčią žvakutę uždegsiu“, – TV3 eteryje šypsosi Dž. Siaurusaitis, ne per seniausiai atsisakęs ramentų, su kuriais turėjo vaikščioti dėl patirtos kojos traumos.

 

„Gerai, kad mano kuriamam personažui Kostei traumos tinka. Jis toks neišmanėlis, kuriam nesiseka nei su svetimomis moterimis, nei su žmona, nei su sveikata. Kai pradėjome filmuoti naujo sezono serijas, aš dar smarkiai šlubavau po nesėkmingo nusileidimo slidinėjant, todėl serialo režisierius greitai į scenarijų įtraukė paaiškinimą, jog Kostikui į koją su santechnikos raktu trenkusi Galina. Tikiu, kad režisierius ir dabar ką nors juokingo sugalvos“, – TV3 eteryje pokštaus žvaigždė.

 

Išskirtiniai kadrai iš TV3 žiūrovų numylėto serialo „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelės – jau šįvakar 21.00 val. tik per TV3!

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val., o naujojo infošou sezono premjera kartu su Algiu Ramanausku – jau rugsėjo 3-iąją, pirmadienį, tik per TV3!