Antradienio pavakarę 17.25 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ laidos herojė Agnė turės apsispręsti – ar likti gyventi su prieš ją smurtaujančiu vyru, ar vėl grįžti pas ankstesnį vyrą, kuris LNK studijoje Agnei prisiekė amžiną meilę?

 

yky

 

22 metų Agnė dirba masažuotoja bei turi širdies draugą Edgarą. Tačiau prieš Edgarą Agnė draugavo su Aleksėjumi, kuris tuo metu buvo narkotikų pardavėjas. Agnė pasakos, kad tuomet jį norėjo suvilioti, kad nemokamai gautų narkotikų savo draugams, bet laikui bėgant vyrą įsimylėjo.

 

Agnė kalbės, kad su Aleksėjumi kartu pragyveno 3 metus, bet vyras atsidūrė Airijos kalėjime, o grįžęs į Lietuvą bandė taikytis su Agne, tačiau ji jau turėjo Edgarą. Agnė prisimins, kad Edgaras su Aleksėjumi buvo net susimušę dėl jos.

 

yjy

 

Aleksėjus laidoje pasakos, kad iš kalėjimo Airijoje grįžo prieš 5 mėnesius, ten vyras atsidūrė už narkotikų platinimą. Aleksėjus kalbės, kad kalėjime Airijoje jis praleido pusantrų metų, ir tiek pat laiko nevartoja narkotikų. Beje, grįžusį iš Airijos Aleksėjų oro uoste pasitiko Agnės mama, jie abu  yra beveik vienmečiai ir puikiai sutaria, vyras stengiasi padėti mylimosios mamai viskuo, kuom tik gali. Be to, studijoje pasirodys ir Elvyros dabartinis mylimasis, kuris yra panašaus amžiaus kaip Agnė…

 

Buvęs Agnės draugas pasakos, kad dabar Agnė gyvena su visišku nevykėliu – jis niekur nedirba, rūko „žolę“, visą dieną šlaistosi ir niekur nedirba. Aleksėjus atskleis, kad Edgaras nevengia pakelti rankos prieš Agnę, jeigu ši nesutinka su juo pasimylėti ar tiesiog bučiuotis.

 

Aleksėjus nori, kad Agnė paliktų Edgarą ir pradėtų naują gyvenimą, tačiau Agnė sakys, kad ji bijo, kadangi Edgaras yra sakęs, kad tokiu atveju jis pasikars.

 

Agnės mama Elvyra laidoje sakys, kad jai Aleksėjus patinka tuo, kad jis neskriausdavo Agnės, nemušdavo jos bei sakys, kad ji svajojanti, kad Agnė grįžtų pas Aleksėjų, tačiau Agnė atšauna: „Mama, tu nieko nesupranti, aš jį myliu“.

 

Dabartinį Agnės draugą Elvyra yra mačiusi ne kartą, tačiau taip pat sakys, kad jis niekur nedirba, tik ima pinigus iš Agnės cigaretėms ir kitoms pramogoms.

 

Studijoje susitiks buvęs ir esamas Agnės vyras. Kurį iš jų pasirinks Agnė? Laidą žiūrėkite šio antradienio pavakarę 17 val. 25 min. per LNK.