Ji mačiusi ir didelių, ir mažų scenų. Publika ją puikiai pažįsta ir vertina jos balsą. Savo patirties kraityje ji skaičiuoja net ne vieną populiarų TV projektą. Atrodytų, vienai garsiausių „Lietuvos balso“ dalyvių Monikai Linkytei jaudintis tikrai nėra dėl ko.

 

„Jau kelias savaites nerandu sau vietos, beprotiškai jaudinuosi! Atrodo, kad tokio jausmo dar niekada nepatyriau. Užsikėliau sau kartelę ir puikiai žinau, kad klaidų būti negali. Jos tik „atbuksuotų“ atgal. Jaučiu ir žiūrovų spaudimą, žinau, kad jie daug tikisi iš manęs“, − sako M. Linkytė.

 

Atlikėja tikina, kad nerimas dėl tobulo pasirodymo skatina ją pasinerti į dar didesnį darbą. Šį šeštadienį „Lietuvos balso“ finalinių kovų koncerte Monika atliks populiarią Samo Smith‘o dainą „La la la“. Scenoje siautės stichijos – lietus, vėjas, ugnis, vyks net žemės drebėjimas.

 

„Noriu, kad šio kūrinio stiprybė būtų ne tai, kad jis populiarus. Stengsiuosi jame atskleisti iki šiol negirdėtas savo vokalo spalvas. Sujungti šiuos du elementus į vieną“, − tikina Monika.

 

Praėjusį šeštadienį M. Linkytė stebėjo, kaip jos kolegoms ir konkurentams sekėsi pasirodyti pirmojoje projekto finalų transliacijoje. Ji jaukinosi atmosferą, įspūdingą sceną.

 

„Kai pamačiau, pabuvau ten, truputį palengvėjo. Kita vertus, juk buvau tarp žiūrovų, nestovėjau scenoje. Mačiau ir jaučiau, kaip jaudinasi visi dalyviai. Atėjo metas visa tai patirti ir man“, − šypsosi dainininkė.

 

Antrasis „Lietuvos balso“ finalų TOP-12 su galingais balsais, gyva muzika ir nepakartojamu šou, jau šį šeštadienį, 19.00 val. per LNK.