Viena didžiausių vasaros aktualijų – Pasaulio futbolo čempionatas. 3-ąjį gimtadienį švenčianti žinomiausia televizija internete TV3 Play ir vyrų bei jaunimo mėgstamas kanalas TV6 pasirūpins, kad futbolo aistruoliams nebūtų nuobodu viso čempionato metu. Jau nuo šio ketvirtadienio laukia išskirtinė laida „Kitoks futbolo čempionatas“.

 

TV3_Play_TV6_Kitoks_futbolo_cempionatas_Paulius_Ambrazevicius_Mantas_Stonkus

Čia netruks aistrų, nes futbolo aikštėje susirungs įvairių šalių merginų komandos, vilkinčios tik bikinius. Savo žiūrovams TV3 Play irTV6 žada ne tik akį traukiantį reginį ir naują požiūrį į futbolą, bet ir šmaikščiausius ironiškus pastebėjimus, mat į komentatorių kėdes sės žiūrovų mylimi humoristai – Mantas Stonkus ir Paulius Ambrazevičius.

„Komentuoti tokias varžybas ir smagu, ir kiek sunku, nes kai sėdi ir kalbi su Mantu Stonkum, tai tiesiog negali nustoti juoktis – labai linksmas bendrakomentatorius papuolė. Tikiuosi, kad su Mantu perduosim tą linksmumą ir visiems, kurie žiūrės“, – pasakoja P. Ambrazevičius.

Premjerą „Kitoks futbolo čempionatas“ TV6 žiūrovai galės stebėti tomis dienomis, kuriomis vyks Pasaulio futbolo čempionatas – kiekvienų rungtynių pertraukos metu. Birželio 12–22 dienomis „Kitoks futbolo čempionatas“ bus rodomas 22.45 val. Kitų transliacijų laikas gali kisti pagal Pasaulio futbolo čempionato kovų laiką.

 

TV3 Play žiūrovai laidos „Kitoks futbolo čempionatas“ visada sulauks pirmieji – jau tos pačios dienos 9.00 val. ryto.

 

Kitoks futbolo čempionatas“ – jau nuo birželio 12 dienos per TV3 Play ir TV6!